Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Podmínky nabídky „Sleva na vybrané telefony ve výši 1.000 Kč až 3.000 Kč“

 1. Nabídka „Sleva na vybrané telefony ve výši 1.000 Kč až 3.000 Kč“ (dále jen „Nabídka“) je určena novým i stávajícím zákazníkům Vodafone, kteří splňují podmínky uvedené níže. Nabídka není určena pro zákazníky Vodafone OneNet.
 2. Nárok na slevu vzniká při současném uzavření nebo prodloužení smlouvy o poskytování zvýhodněných podmínek (dále jen „smlouvy“) na 24 měsíců se závazkem Minimálního měsíčního plnění se zvýhodněním ve výši alespoň 690 a jen při současném pořízení telefonu na splátky (dle Podmínek služby Vodafone splátky) nebo za standardní cenu.
 3. Pokud přijde zákazník v době trvání Nabídky a bude požadovat přenos čísla od konkurence, má nárok na Nabídku i přesto, že se přenos uskuteční až po skončení Nabídky. Telefon se slevou mu však bude vydán až po aktivaci čísla.
 4. Sleva se vztahuje pouze na speciálně označené telefony z aktuální nabídky. Seznam telefonů, na které je sleva poskytována, a výši slevy (včetně standardních cen telefonů) najdete na https://www.vodafone.cz/telefony/. Všechny ceny jsou včetně 21 % DPH.
 5. Slevu na telefon může zákazník využít k jednomu aktivnímu závazku Minimálního měsíčního plnění se zvýhodněním ve výši alespoň 690 a v délce trvání 24 měsíců. Sleva může být poskytnuta maximálně jednou za 24 měsíců.
 6. V odůvodněných případech je Vodafone oprávněn požadovat po zákazníkovi, u telefonů jejichž cena po slevě je nižší než 1.000 Kč, jistinu ve výši 1.000 Kč.
 7. Sleva neplatí při koupi telefonu s předplacenou kartou a při koupi telefonu bez závazku minimálního měsíčního plnění, nebo se závazkem minimálního měsíčního plnění nižším než 690.
 8. Pokud chce zákazník uplatnit 30-ti denní záruku spokojenosti na tarif (služby), musí doplatit zlevněný telefon na plnou cenu před slevou nebo vrátit zakoupený telefon. Telefon musí být nepoškozený a kompletní a splňovat podmínky pro vrácení zařízení. V opačném případě je Vodafone oprávněn požadovat po zákazníkovi doplacení ceny telefonu v plné ceně před slevou.
 9. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, platný Ceník služeb, Podmínky služby Vodafone splátky a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.
 10. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s., se sídlem náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5, IČ 25788001 (a její síť, produkty a služby).
 11. odafone si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky Nabídky, s účinností ode dne oznámení nebo zveřejnění aktuálního znění na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
 12. Tyto podmínky nabývají účinnosti dne 1. 11. 2018.