Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Podmínky nabídky „Sleva na tarif Připojení bez kabelu a Připojení bez kabelu Naplno k tarifům Red+ a Business Red+“ (dále jen „Nabídka“)

 1. Tato Nabídka je určena pro firemní i nefiremní zákazníky, kteří v rozhodné době využívají tarif Red+ a Business Red+. Rozhodná doba je doba, kdy zákazník žádá o tuto Nabídku.
 2. Pokud si zákazník k nové nebo stávající SIM kartě aktivuje tarif Red+, nebo Business Red+ a zaváže se k minimálnímu měsíčnímu plnění uvedenému níže na 24 měsíců, získá:
  1. Tarif Red+ a Minimální měsíční plnění 1490 na 24 měsíců:
   Při závazku ve výši 249 Kč na 24 měsíců získá zákazník slevu 50 % na aktivovaný tarif Připojení bez kabelu Naplno na dobu 24 měsíců od aktivace tarifu na dané SIM kartě.
   Modem Huawei LTE CPE B310 za 1 Kč pouze při nové aktivaci Připojení bez kabelu Naplno.
  2. Tarif Red+ a Minimální měsíční plnění 1490 na 24 měsíců:
   Při koupi modemu Huawei LTE CPE B310 (pokud zákazník již modem nevlastní) za standardní cenu (dle aktuálního Ceníku) získá zákazník nárok na slevu 100 % na aktivovaný tarif Připojení bez kabelu na dobu 24 měsíců od aktivace tarifu na dané SIM kartě.
  3. Tarif Business Red+ a Minimální měsíční plnění 1790 na 24 měsíců:
   Získá nárok na slevu 100 % na aktivovaný tarif Připojení bez kabelu Naplno na dobu 24 měsíců od aktivace tarifu na dané SIM kartě.
   Modem Huawei LTE CPE B310 za 1 Kč pouze při nové aktivaci Připojení bez kabelu Naplno.
 3. Zákazník ztrácí nárok na slevu – zvýhodnění na tarif i na modem (viz výše) v případě, přestane-li splňovat podmínky pro její získání, tedy zejména pokud bude ukončen závazek k čerpání služeb na tarifech Red+ a Business Red+, jak je uveden výše, před uplynutím doby 24 měsíců, nebo pokud dojde k ukončení poskytování služeb na příslušné SIM kartě (telefonním čísle). Tarif Připojení bez kabelu a Připojení bez kabelu Naplno je účtován za standardní cenu (viz Ceník) a naúčtována standardní cena modemu dle aktuálního Ceníku platného v době pořízení.
 4. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronický komunikací, Podmínky služeb a zboží za zvýhodněnou cenu, Podmínky Red+ tarifů, Podmínky služby Připojení bez kabelu Naplno a Připojení bez kabelu, platný Ceník služeb a podmínky uvedení v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.
 5. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s.
 6. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoli bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky této Nabídky s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
 7. Tyto podmínky nabývají účinnosti 2. 10. 2017.

Vytisknout