Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám Kontakt

Podmínky nabídky “Sleva 400 Kč na telefon s Kartou pro partu“

  1. Na nabídku „Sleva 400 Kč na telefon s Kartou pro partu“ (dále jen „Balíček“) má nárok každý zákazník, který navštíví webovou stránku Vodafone eShop, kde si Balíček zakoupí dle podmínek.
  2. Koupí Balíčku zákazník získá Kartu pro partu s platební metodou dobíjení s kreditem 300 Kč a slevu 400 Kč na chytrý telefon Vodafone Smart 4 Mini.
  3. Zákazník může zakoupit maximálně 3 kusy Balíčku na 1 zákaznický účet.
  4. Na tuto nabídku se nevztahuje 30 denní záruka spokojenosti.
  5. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, platný Ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.
  6. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s. (a její síť, produkty a služby).
  7. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky nabídky, s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
  8. Tato nabídka je platná od 9. 4. 2014 do vyprodání zásob 300 kusů, nejpozději do 31. 7. 2014. Společnost Vodafone si vyhrazuje právo dané podmínky změnit. Tyto podmínky nabývají platnosti a účinnosti dne 8. 4. 2014.   

Vytisknout