Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Podmínky nabídky “Navigace Sygic: Edice Vodafone na prázdniny zdarma“

  1. Na nabídku „Navigace Sygic: Edice Vodafone na prázdniny zdarma“ (dále jen „Navigace“) má nárok každý zákazník, který má chytrý telefon s operačním systémem Android (verze 2.1 a vyšší) nebo iOS (verze 4.0 a vyšší), a který nikdy neměl na svém telefonním čísle službu Sygic: Edice Vodafone aktivní.
  2. Pokud si v období od 1.7.2012 do 31.7.2012 aktivuje Navigaci, získá slevu 100% na měsíční předplatné dle vlastního výběru (Mapy Evropy za 35,-Kč vč. DPH pro Android verzi pouze nebo Mapy Evropy s dopravními informacemi za 55,-Kč vč.DPH pro Android a iOS verzi) do 31.8.2012.
  3. Aktivací Navigace se rozumí stažení aplikace Sygic: Edice Vodafone z Google Play či iTunes a dále její instalace a výběr měsíčního předplatného (potvrzení probíhá odesláním SMS). Objem dat při stažení je započítán standardně do zákazníkova měsíčního FUP limitu příslušného datového tarifu daného telefonního čísla, pokud ke stažení nepoužije např.WiFi.(i v roamingu).
  4. Před vypršením slevy 100% na měsíční předplatné obdrží zákazník SMS upozornění s informací o jejím konci a s informací, jak Navigaci deaktivovat. Tj. přímo v aplikaci (Menu – Můj Sygic --> Zvolit zaplacenou verzi --> Odinstalovat a deaktivovat) nebo prostřednictvím SMS (ve tvaru SYGIC STOP odeslané na 90011).
  5. Pokud zákazník neprovede deaktivaci Navigace, bude mu automaticky každý měsíc účtována částka dle zvoleného typu měsíčního předplatného (výše uvedeného). Poplatek za měsíční předplatné je zákazníkovi účtování prostřednictvím Premium SMS (Platby třetím stranám) vždy ve stejný kalendářní den, kdy proběhla aktivace. Tozn. Zákazníkovi s měsíčním tarifem je poplatek zaúčtován do měsíčního vyúčtování, zákazníkovi s předplacenou službou je poplatek stržen z aktuálního kreditu. Účtování poplatku probíhá každý 30. Den od používání Navigace.
  6. Po deaktivaci již není možné slevu na Navigaci znovu aktivovat.
  7. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s. (a její síť, produkty a služby).
  8. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky Nabídky, s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
  9. Tato nabídka je platná od 1.7. 2012 do 31.7. 2012. Společnost Vodafone si vyhrazuje právo dané podmínky změnit. Tyto podmínky nabývají platnosti a účinnosti dne 1.7. 2012.

Vytisknout