Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Podmínky nabídky “Limitovaná edice SIM karet 0.40 Kč/SMS do všech sítí“

  1. Nabídka „Limitovaná edice SIM karet 0.40 Kč/SMS do všech sítí “ s Tarifem na míru (dále jen „Balíček“) má nárok každý zákazník, který navštíví webovou stránku Vodafone eShop a nebo obdrží speciální nabídku Balíčku VF Parku, a splní další podmínky této nabídky. Koupí Balíčku za 100 Kč zákazník získá SIM kartu Vodafone z limitované edice s platební metodou dobíjení, kreditem 101 Kč a balíčkem s 50% slevou na 250 SMS do všech sítí na neomezenou dobu.
  2. Zákazník je povinen zajistit, že výše předplaceného kreditu umožňuje měsíční zaúčtování poplatku za SMS balíček a ostatních aktivních služeb, a to vždy k poslednímu dni kalendářního měsíce. V případě, že na předplacené kartě nebude dostatečný kredit pro zaúčtování tohoto měsíčního poplatku, dojde k jeho automatické deaktivaci. Po deaktivaci již není možné si Balíček znovu aktivovat.
  3. K deaktivaci balíčku 250 SMS s 50% slevou dále dojde při přechodu na jiný balíček SMS, při přechodu na jiný tarif, při zrušení nebo deaktivaci tarifu.
  4. Na tuto nabídku se nevztahuje 30 denní záruka spokojenosti.
  5. Koupí tohoto Balíčku dává zákazník svůj souhlas se zpracováním osobních údajů společnosti Vodafone Czech Republic a.s. dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění a dalších právních předpisů, to vše ve smyslu Všeobecných podmínek pro poskytování služeb elektronických komunikací. Více informací na www.vodafone.cz
  6. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, platný Ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.
  7. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s. (a její síť, produkty a služby).
  8. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky Nabídky, s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
  9. Tato nabídka je platná od 19.6. 2013 do 1.10. 2014, nebo do vyprodání zásob. Jedná se o limitovanou edici a společnost Vodafone se vyhrazuje právo dané podmínky změnit. Tyto podmínky nabývají platnosti a účinnosti dne 19.6. 2013.

Vytisknout