Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Podmínky nabídky “Limitovaná edice SIM karet 30 minut volání do sítě Vodafonu po dobu 5 měsíců zdarma“ platné do 28.8. 2013

  1. Nabídku „Limitovaná edice SIM karet 30 minut volání do sítě Vodafonu po dobu 5 měsíců zdarma“ (dále jen „Nabídka“) může vyžít každý zákazník, který navštíví webovou stránku Vodafone eShop nebo vybrané prodejny, kde si SIM kartu zakoupí.
  2. Koupí SIM karty v rámci této Nabídky za 200 Kč zákazník získá Kartu do sítě s platební metodou dobíjení a aktivovaným balíčkem 30 minut volání do sítě Vodafonu na dobu 5 měsíců zdarma.
  3. Balíček 30 minut volání může zákazník čerpat v průběhu kalendářního měsíce, vždy k 1. dni kalendářního měsíce se balíček 30 volných minut obnoví. Nevyčerpané volné jednotky nejsou převoditelné do následujícího kalendářního měsíce. Balíček 30 minut volání je aktivní od momentu obdržení potvrzující SMS. V prvním měsíci zákazník obdrží poměrnou část volných minut. Balíček se automaticky deaktivuje posledním dnem pátého celého zúčtovacího období.
  4. Čerpání jednotek v rámci služeb Nonstop víkend, Neomezené volání do sítě Vodafone na den, Program dvojka má přednost před čerpáním balíčku 30 minut volání do sítě Vodafone.
  5. Zákazník může zakoupit maximálně 3 SIM karty v rámci této Nabídky.
  6. Na tuto Nabídku se nevztahuje 30 denní záruka spokojenosti.
  7. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, platný Ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.
  8. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s. (a její síť, produkty a služby).
  9. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky Nabídky, s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
  10. Tato nabídka je platná od 20.06.2013 do vyprodání zásob, nejpozději do 31.12.2013. Tyto podmínky nabývají platnosti a účinnosti dne 20.06.2013.

Vytisknout