Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Podmínky nabídky KOMBO modem za 777 Kč

 1. Nabídka Vodafonu KOMBO modem za 7 Kč (dále jen „Nabídka“) zahrnuje možnost získat KOMBO modem Vodafone Mobile Connect kombo za 777 Kč včetně DPH (dále jen „zvýhodněná nabídka“).
 2. Nabídku mohou získat všichni firemní zákazníci Vodafonu (tj. podnikatelé dle platných právních předpisů).
 3. Nárok na zvýhodněnou nabídku získá firemní zákazník v případě, že si v období od 13.10.2010 objedná datový tarif Připojení na stálo a novou SIM kartu s jakýmkoli aktuálně nabízeným tarifem. Objednávku je nutné učinit prostřednictvím zákaznické linky Vodafonu na tel. č. 800 77 77 00.
 4. Nárok na zvýhodněnou nabídku získá firemní zákazník dále v případě, že si v období od 13.10.2010 objedná datový tarif Připojení na stálo ke své stávající SIM kartě s libovolným tarifem. Objednávku je nutné učinit prostřednictvím zákaznické linky Vodafonu na tel. č. 800 77 77 00.
 5. Nárok na zvýhodněnou nabídku musí firemní zákazník uplatnit současně s učiněním objednávky. V opačném případě zákazník ztrácí na zvýhodněnou nabídku (Kombo modem za 7 Kč) nárok.
 6. Každý firemní zákazník má za celou dobu trvání Nabídky nárok nejvýše na 4 zvýhodněné nabídky (Kombo modem za 7 Kč). Podmínkou zvýhodněné ceny Kombo modemu je pořízení a závazek řádného užívání datového tarifu Připojení na stálo po dobu alespoň 6 měsíců.
 7. Nabídka Vodafonu Kombo modem za 7 Kč v případě pořízení k nové SIM kartě se dále řídí Podmínkami koupě zařízení za zvýhodněnou cenu, kompletní znění těchto podmínek naleznete zde.
 8. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky Nabídky, s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
 9. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s. (a její síť, produkty a služby).
 10. Tyto podmínky nabývají platnosti a účinnosti dne 1.2. 2011.
 11. Nabídka platí do 30.4. 2011 nebo do vyprodání zásob.

Vytisknout