Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Podmínky nabídky kluzák na sníh jako dárek na pobočkách České pošty

 1. Kluzák na sníh jako dárek (dále jen „nabídka“) získá každý zákazník, který si koupí novou předplacenou Vodafone kartu s kreditem ve výši 200 Kč (dále jen „zákazník“) na vybraných pobočkách České pošty (dále jen „prodejní místa.“)
 2. Nabídka platí od 18. 11. 2013 do vyčerpání zásob celkem 7.000 kusů, nejpozději však
  do 31. 1. 2014.
 3. Prodejní místa, kde se kluzáky na sníh vydávají, jsou viditelně označena reklamními materiály (plakáty, wobblery) s vyobrazením kluzáku na sníh a logem Vodafonu. Kluzáky jsou na jednotlivých prodejních místech dostupné vždy jen do vydání zásob dané pobočky.
 4. V rámci nabídky má zákazník nárok na 1 ks kluzáku na sníh k 1 zakoupené předplacené Vodafone kartě s kreditem ve výši 200 Kč.
 5. Nárok na kluzák musí zákazník uplatnit současně s koupí předplacené karty.
 6. Na tuto Nabídku se nevztahuje 30 denní záruka spokojenosti.
 7. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv i bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky této nabídky, a to s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
 8. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s. se sídlem náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5, IČ: 25788001, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze sp. zn. B 6064 (a její síť, produkty a služby).
 9. Tyto podmínky jsou platné a účinné od 1.1.2015 a nahrazují podmínky ze dne 18. 11. 2013.

Vytisknout