Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Podmínky nabídky “Karta pro partu s neomezeným voláním v naší síti na 30 dní zdarma a stereosluchátka se zabudovaným mikrofonem jako dárek“

 1. Kartu pro partu s neomezeným voláním v naší síti na 30 dní zdarma (dále jen „nabídka“)
  získá každý zákazník, který si koupí Limitovanou edici Karta pro partu (dále jen „zákazník“) na vybraných partnerských prodejních místech nebo v e-shopu (dále jen „prodejní místa.“)
 2. Stereosluchátka se zabudovaným mikrofonem (dále jen „dárek“) získá každý zákazník, který si koupí nabídku na prodejních místech.
 3. Tato nabídka je platná od 11. 7. 2014 do vyčerpání zásob 20.500 ks karet a dárků, nejpozději však do 30. 9. 2014.
 4. Prodejní místa, kde jsou nabídka a dárek k dispozici, jsou viditelně označena reklamními materiály (plakáty, wobblery) s vyobrazením sluchátek a logem Vodafonu. Nabídka
  a dárky jsou na jednotlivých prodejních místech dostupné vždy jen do vydání zásob dané prodejny a na e-shopu jen do vyčerpání zásob e-shopu.
 5. Jeden zákazník může tuto nabídku využít maximálně třikrát.
 6. Nabídka obsahuje počáteční kredit ve výši 200 Kč.
 7. Aktivací nabídky dojde k automatické jednorázové aktivaci Balíčku ke kartě – Volání v síti neomezeně. Aktivace je potvrzena SMS zprávou, poté je možné volat zdarma v naší síti po následujících 30 dní.
 8. Pro tuto nabídku platí platný Ceník a podmínky Karty pro partu společnosti Vodafone.
 9. Zákazník má nárok na 1 stereosluchátka k 1 zakoupené Kartě pro partu s neomezeným voláním v naší síti na 30 dní zdarma.
 10. Nárok na stereosluchátka musí zákazník uplatnit současně s koupí předplacené karty.
 11. Na stereosluchátka nelze uplatit reklamaci.
 12. Na tuto nabídku se nevztahuje 30 denní záruka spokojenosti.
 13. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, platný Ceník služeb, podmínky poskytování datových služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.
 14. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s., sídlem Vinohradská 167, 100 00 Praha 10, IČO 25788001 (a její síť, produkty a služby).
 15. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky Nabídky, s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
 16.  Tyto podmínky nabývají účinnosti dne 11. 7. 2014 

Vytisknout