Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Podmínky nabídky “Balíček předplacený internet na 1 rok a USB modem“

  1. Na „Balíček předplacený internet na 1 rok a USB modem“ (dále jen „Balíček“) má nárok každý zákazník, který navštíví v období od 20.12.2010 do vyčerpání zásob některého partnera, u něhož lze Balíček zakoupit. Partneři, u kterých lze Balíček zakoupit jsou společnosti AHOLD Czech Republic, Tesco Stores ČR a.s., GLOBUS ČR, k.s., FAST ČR, a.s., Alza.cz a.s., MOBIL POHOTOVOST GSM s.r.o., Electro World s r.o., K+B Expert spol. s r.o., MAKRO Cash&Carry ČR s.r.o. a další vybraní nezávislí partneři (dále jako „Partneři“). Od 31.3.2011 do vyčerpání zásob lze také Balíček získat na Vodafone eShop, telefonicky kontaktováním oddělení Vodafone prodej nebo ve kterékoliv Vodafone prodejně.
  2. Koupí balíčku za 2877 Kč a jeho aktivací získá zákazník USB modem, předplacenou Vodafone kartu a datový tarif Internet v mobilu naplno na 12 měsíců se 100% slevou.
  3. Datový tarif Internet v mobilu naplno disponuje 600 MB FUP (Fair User Policy; limit, po jehož dosažení během zúčtovacího období může být zákazníkovi dočasně zpomalena rychlost).
  4. Koupí tohoto Balíčku dává zákazník automaticky svůj souhlas se zpracováním osobních údajů společností Vodafone Czech Republic a.s. dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění a dalších právních předpisů, to vše ve smyslu Všeobecných podmínek pro poskytování služeb elektronických komunikací. Více informací na www.vodafone.cz
  5. Při změně datového tarifu nebo jeho deaktivaci zákazník o slevu 100% na datové připojení internet v mobilu přichází. Stejně jako v případě přechodu z předplacené karty na tarifní program.
  6. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, platný Ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.
  7. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s. (a její síť, produkty a služby).
  8. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky Nabídky, s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
  9. Tyto podmínky nabývají platnosti a účinnosti dne 20. 12. 2010.

Vytisknout