Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Podmínky nabídky „Balíček dvou telefonů - jeden za standardní cenu a druhý za 1 Kč vč. DPH“

 1. Zákazník při nákupu vybraného chytrého telefonu za standardní cenu vč. DPH získá druhý určitý telefon za 1 Kč vč. DPH.
 2. Tato nabídka platí pouze při uzavření nové smlouvy či prodloužení smlouvy „Potvrzení smlouvy o poskytování zvýhodněných podmínek“ na stejný nebo vyšší závazek.
 3. Telefon za standardní cenu a k tomu telefon za 1 Kč vč. DPH si zákazník může vybrat pouze z níže určených telefonů, viz tabulka.
 4. Nabídka přesně definuje značku a typ telefonů, které je možné koupit za standardní cenu vč. DPH - sloupec označený „Telefon za standardní cenu“ a které za 1 Kč vč. DPH sloupec „Telefon za 1 Kč“.

  Telefon za standardní cenu

  Cena

  Huawei GX8

  7.977 Kč

  Huawei Nova Mystic Silver

  9.977 Kč

  Samsung Galaxy S6

  9.977 Kč

  Huawei P9

  13.477 Kč

  Samsung Galaxy S7

  19.777 Kč

  Samsung Galaxy S7 edge

  22.577 Kč

  Telefon za 1 Kč

  Cena

  Vodafone Smart prime 7
  Graphite Black

  1 Kč

  Vodafone Smart prime 7
  White

  Huawei Y6 II Compact

  Samsung Galaxy J3 (2016)

 5. Nabídku není možné využít na jiné typy telefonů a není možné využít při prodeji na splátky.
 6. Telefony musí zákazník nakoupit najednou, oba musí být na jedné faktuře.
 7. V případě, že  je k tomu důvodná obava, Vodafone je oprávněn požadovat po zákazníkovi Bezpečnostní jistinu.
 8. Nabídka neplatí pro koupi samostatného telefonu bez tarifu, koupi telefonu spolu s předplacenou kartou nebo při snížení závazku při obnově smlouvy „Potvrzení smlouvy o poskytování zvýhodněných podmínek“.
 9. Zákazník může obdržet pouze jeden telefon za 1 Kč vč. DPH k jednomu telefonnímu číslu (MSISDN), maximálně pak na jeden zákaznický účet (rodné číslo/IČ) může využít 4 telefony za 1 Kč vč. DPH.
 10. Pokud přijde zákazník v době trvání nabídky a bude požadovat přenos čísla od konkurence má nárok na nabídku i přesto, když se přenos uskuteční až po skončení nabídky. Telefony mu však budou vydány až po aktivaci čísla.
 11. Pokud chce zákazník uplatnit 30-ti denní záruku spokojenosti na tarif, musí doplatit telefon za 1 Kč vč. DPH na plnou cenu před slevou nebo vrátit oba telefony - telefon za standardní cenu i telefon za 1 Kč vč. DPH. Telefon za 1 Kč vč. DPH či oba telefony (telefon za standardní cenu i telefon za 1 Kč vč. DPH) musí být nepoškozené a kompletní a splňovat podmínky pro vrácení zařízení. V opačném případě je Vodafone oprávněn požadovat po zákazníkovi doplacení ceny zařízení v plné ceně před slevou.
 12. Pokud zákazník vypoví smlouvu „Potvrzení smlouvy o poskytování zvýhodněných podmínek“ předčasně, Vodafone je oprávněn požadovat po zákazníkovi doplacení ceny telefonu za 1 Kč vč. DPH zařízení v plné ceně před slevou.
 13. Na tuto Nabídku se vztahují podmínky uvedené v reklamačním řádu zboží na www.vodafone.cz .
 14. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, platný Ceník služeb, Podmínky služby Vodafone splátky a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.
 15. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv i bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky této nabídky, a to s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
 16. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s. se sídlem náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5, IČ: 25788001, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze sp. zn. B 6064 (a její síť, produkty a služby).
 17. Tyto podmínky jsou platné a účinné od 15. 11. 2016 do 31. 12. 2016 popř. do vyprodání zásob telefonů.

Vytisknout