Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Podmínky nabídky Až 6 měsíců neomezeného volání a SMS zdarma

 1. Nabídka Až 6 měsíců neomezeného volání a SMS až na 4 čísla (dále též jen „Nabídka“) je určena všem nefiremním a firemním zákazníkům bez písemné smlouvy (dále jen „zákazníci“). Firemními zákazníky jsou podnikatelé dle platných právních předpisů (s přiděleným IČ či DIČ).
 2. Výše slevy na balíček Program kamarádi činí 100% a délka platnosti se odvozuje od výše minimálního měsíčního plnění daného Tarifu na míru, který zákazník vlastní nebo si nově pořídí.
 3. V rámci této nabídky je sleva poskytovaná na počet měsíců podle minimálního měsíčního plnění na Tarifu na míru následovně:
  Zákazník dostane 100% na Program kamarádi na:
  • 0-177Kč - 0 měsíců
  • 177-499Kč - 1 měsíc
  • 499-776Kč - 3 měsíce
  • 777 Kč - 1176Kč - 6 měsíců
  • 1177Kč - a více - 6 měsíců
 4. Podmínkou pro získání této nabídky je koupě nového telefonu LG 350 Town, nebo LG Mini. V případě zájmu zákazníka lze nabídku využít i s jiným nově zakoupeným telefonem z aktuální nabídky.
 5. Zákazník si zvolí v rámci nabídky jedno nebo až čtyři čísla, na které platí neomezené volání a SMS v síti Vodafone.
 6. Nárok na tuto nabídku musí zákazníci uplatnit současně s učiněním objednávky. V opačném případě zákazník ztrácí na nabídku nárok.
 7. Zákazník má možnost vrátit telefon v rámci 30 denní záruky spokojenosti poskytovanou společností Vodafone.
 8. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, platný Ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.
 9. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s. se sídlem Vinohradská 167, 100 00 Praha 10, IČ: 25788001, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze sp. zn. B 6064 (a její síť, produkty a služby).
 10. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv i bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky této nabídky, a to s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
 11. Tato nabídka je platná od 1.7.2010 - 31.7.2010 .

Vytisknout