Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Podmínky „Nabídky 60+“

 1. Nabídka 60+ (dále jen „Nabídka“) je určena všem novým i stávajícím zákazníkům společnosti Vodafone, kteří splňují podmínku věku 60 let a více.
 2. V rámci Nabídky může zákazník získat:
  1. Slevu 52 % na měsíční poplatek mobilního připojení 4 GB se závazkem na 24 měsíců k minimálnímu měsíčnímu plnění 249 Kč při současném pořízení tabletu Vodafone Tab N8 při využití služby Vodafone splátky s počáteční platbou 1 Kč a měsíční splátkou 150 Kč po dobu 24 měsíců.
  2. Tarif Start 100 minut se závazkem na 24 měsíců k minimálnímu měsíčnímu plnění 249 Kč. K tomu může zákazník využít možnost pořízení telefonu Vodafone Smart E8 se slevou 500 Kč, při využití služby Vodafone splátky s počáteční platbou 77 Kč a měsíční splátkou 100 Kč po dobu 12 měsíců.
  3. Slevu 25% na balíček ke kartě Volání v síti neomezeně s automatickým obnovováním po měsíci. Platnost slevy na předplacené kartě je časově neomezená.
 3. Nabídka není určena pro firemní zákazníky, zákazníky s rámcovou smlouvou a zákazníky Vodafone OneNet. Nabídku nelze aktivovat na předplacených kartách Oskarta.
 4. Sleva není poskytována na cenu volání, SMS, ani dalších doplňkových služeb či poplatků.
 5. Nabídku lze získat na prodejnách a prostřednictvím telefonních linek Vodafone.
 6. Pro čerpání Nabídky musí být zákaznický účet veden přímo na jméno a rodné číslo osoby ve věku 60 let a více. Jméno a rodné číslo je nutné uvést i pro získání Nabídky pro předplacenou kartu. Na jedno rodné číslo lze získat pouze jednu předplacenou kartu s touto Nabídkou. Kontrola věku probíhá standardně na základě předložených platných dokladů při zakládání nového zákaznického účtu nebo ověření zákazníka.
 7. Nabídku nemůže využít zákazník, který již využívá službu Po svém nebo službu Bez Obav.
 8. Nabídka pro tarifní zákazníky bude deaktivována v době mezi 21:00 hod. a 24:00 hod. posledního dne platnosti Nabídky. Po deaktivaci Nabídky zákazník může znovu požádat o její aktivaci, pokud splní opět všechny její podmínky. Nabídka pro předplacené karty není časově omezená.
 9. Nárok na tuto Nabídku nevzniká, pokud zákazník nesplní podmínky pro získání Nabídky a zaniká, pokud poruší v průběhu trvání Nabídky některou z podmínek nebo dojde k deaktivaci tarifu.
 10. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, Podmínky tarif; Start a naplno, Podmínky poskytování datových služeb, Podmínky nabídky Balíčky k předplaceným kartám Vodafonu, Podmínky služeb a zboží za zvýhodněnou cenu, platný Ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.
 11. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s., sídlem náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5, IČO 25788001 (a její síť, produkty a služby).
 12. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv i bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky této Nabídky, a to s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
 13. Všechny ceny uvedené v těchto podmínkách jsou včetně 21 % DPH.
 14. Tyto podmínky nabývají účinnosti dne 1. května 2018.

Vytisknout