Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Nabídka Promo Solo 20% natrvalo

 1. Nabídka Promo Solo 20% natrvalo (dále též jen „nabídka“) je určena všem novým i stávajícím nefiremním a firemním zákazníkům.
 2. Nabídka se vztahuje na veškeré balíčky z daného Tarifu na míru, který zákazník vlastní nebo si nově pořídí.
 3. V rámci této nabídky je sleva 20% poskytována natrvalo.
 4. Sleva bude poskytnuta pro nové zákazníky při pořízení Tarifu na míru, stávajícím zákazníkům od dalšího zúčtovacího období.
 5. Podmínkou pro získání a trvání nabídky v délce její platnosti je:
  • aktivace/platnost balíčku Internet v mobilu naplno a jakéhokoliv dalšího balíčku Tarifu naplno
  • aktivní služba Po svém (neplatí pro firemní zákazníky s písemnou smlouvou)
  • minimální měsíční plnění ve výši 600 Kč včetně DPH každý měsíc, po celou dobu trvání smluvního vztahu. Do tohoto plnění se započítává cena Internet v mobilu naplno 315,- Kč
  • noví zákazníci: aktivace SIM karty do 31.10.
 6. Nabídka je kombinovatelná s pořízením zvýhodněného telefonu.
 7. Nárok na tuto Nabídku zaniká, pokud zákazník nesplní v průběhu trvání nabídky některou z podmínek pro získání a trvání nabídky.
 8. Nárok na tuto Nabídku zaniká, pokud zákazník v době trvání nabídky změní své zúčtovací období.
 9. Nárok na tuto Nabídku zaniká také při přechodu na jiný datový tarif, při zrušení datového tarifu Internet v mobilu naplno, při přechodu na Vodafone kartu nebo při ukončení smlouvy.
 10. Tuto Nabídku nelze kombinovat s programem Vyzkoušej a kup, tzn. že pokud nefiremní zákazník v době trvání Nabídky využije u datového tarifu Vodafone Internet v mobilu naplno program Vyzkoušej a kup od 15.7.2010 do 31.10.2010, firemní zákazník od 20.7. do 31.10., tak nemá na poskytnutí Nabídky nárok a obráceně. Dále tuto Nabídku nelze kombinovat s nabídkou Solo při přechodu z předplacené karty na paušální tarif a s nabídkou Nabídka Program kamarádi na 2 roky zdarma. Nabídka není u firemních zákazníků se smlouvou kombinovatelná VPN firmou neomezeně, která je odečítáná nad rámec subsidy.
 11. Zákazník má možnost vrátit telefon v rámci 30 denní záruky spokojenosti poskytovanou společností Vodafone.
 12. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, platný Ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.
 13. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s. se sídlem Vinohradská 167, 100 00 Praha 10, IČ: 25788001, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze sp. zn. B 6064 (a její síť, produkty a služby).
 14. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv i bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky této nabídky, a to s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
 15. Tato nabídka je platná pro nefiremní zákazníky a firemní zákazníky bez smlouvy od 20. 7. do 31. 10. 2010 a pro firemní zákazníky s písemnou smlouvou od 16.8. do 31.10.2010.

Vytisknout