Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Nabídka „Dny Marianne“

 1. Nabídka „Dny Marianne“ (dále též jen „nabídka“) je určena všem novým nefiremním tarifním zákazníkům a stávajícím tarifním zákazníkům, kteří mají nárok na výměnu mobilního telefonu po dvou letech od poslední výměny telefonu u Vodafone a firemním zákazníkům bez písemné smlouvy.
 2. V rámci této nabídky je poskytována sleva 1000 Kč na telefon HTC Wildfire, která bude poskytnuta při koupi tohoto telefonu.
 3. Podmínkou pro získání a trvání nabídky v délce její platnosti je:
  • předložení kuponu s Vodafonní nabídkou z vydání časopisu Marianne ze srpna 2010.
  • aktivace balíčku Internet v mobilu naplno a jeho využívání po dobu minimálně 6 měsíců
  • aktivace balíčku během víkendu 11.9. – 12.9.2010
 4. Nabídka je kombinovatelná s pořízením zvýhodněného telefonu.
 5. Nárok na tuto nabídku zaniká, pokud zákazník poruší v průběhu trvání nabídky některou z podmínek pro získání a trvání nabídky.
 6. Pokud zákazník během 6 měsíců balíček Internet v mobilu naplno zruší, nebo změní na jiný datový tarif, nebo přejde na Vodafone kartu, bude mu sleva 1000 Kč doúčtována při dalším zúčtovacím období.
 7. Tuto Nabídku nelze kombinovat s programem Vyzkoušej a kup, tzn. že pokud nefiremní zákazník v době trvání Nabídky využije u datového tarifu Vodafone Internet v mobilu naplno program Vyzkoušej a kup, nemá na poskytnutí Nabídky nárok a obráceně.
 8. Zákazník má možnost vrátit telefon v rámci 30 denní záruky spokojenosti poskytovanou společností Vodafone.
 9. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, platný Ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.
 10. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s. se sídlem Vinohradská 167, 100 00 Praha 10, IČ: 25788001, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze sp. zn. B 6064 (a její síť, produkty a služby).
 11. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv i bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky této nabídky, a to s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
 12. Tato nabídka je platná o víkendu ve dnech 11.9.-12.9.2010 během otevírací doby prodejen Vodafone.

Vytisknout