Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Nabídka „Dny Marianne“

 1. Nabídka „Dny Marianne“ (dále též jen „nabídka“) je určena všem novým nefiremním tarifním zákazníkům a stávajícím tarifním zákazníkům, kteří mají nárok na výměnu mobilního telefonu po dvou letech od poslední výměny telefonu u Vodafone a firemním zákazníkům bez písemné smlouvy.
 2. V rámci této nabídky je poskytována sleva 1000 Kč na telefon HTC Wildfire, která bude poskytnuta při koupi tohoto telefonu.
 3. Podmínkou pro získání a trvání nabídky v délce její platnosti je:
  • předložení kuponu s Vodafonní nabídkou z vydání časopisu Marianne ze srpna 2010.
  • aktivace balíčku Internet v mobilu naplno a jeho využívání po dobu minimálně 6 měsíců
  • aktivace balíčku během víkendu 11.9. – 12.9.2010
 4. Nabídka je kombinovatelná s pořízením zvýhodněného telefonu.
 5. Nárok na tuto nabídku zaniká, pokud zákazník poruší v průběhu trvání nabídky některou z podmínek pro získání a trvání nabídky.
 6. Pokud zákazník během 6 měsíců balíček Internet v mobilu naplno zruší, nebo změní na jiný datový tarif, nebo přejde na Vodafone kartu, bude mu sleva 1000 Kč doúčtována při dalším zúčtovacím období.
 7. Tuto Nabídku nelze kombinovat s programem Vyzkoušej a kup, tzn. že pokud nefiremní zákazník v době trvání Nabídky využije u datového tarifu Vodafone Internet v mobilu naplno program Vyzkoušej a kup, nemá na poskytnutí Nabídky nárok a obráceně.
 8. Zákazník má možnost vrátit telefon v rámci 30 denní záruky spokojenosti poskytovanou společností Vodafone.
 9. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, platný Ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.
 10. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s. se sídlem Vinohradská 167, 100 00 Praha 10, IČ: 25788001, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze sp. zn. B 6064 (a její síť, produkty a služby).
 11. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv i bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky této nabídky, a to s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
 12. Tato nabídka je platná o víkendu ve dnech 11.9.-12.9.2010 během otevírací doby prodejen Vodafone.

Vytisknout