Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

20. června 2022

Vodafone podporuje podnikatele a nabízí nejžádanější služby v balíčku Digitální kancelář za méně než polovinu

Komunikovat a spolupracovat s kolegy, dodavateli a obchodními partnery v online prostředí mohou nyní firmy a podnikatelé za zvýhodněnou cenu. Balíček Digitální kancelář nabízí Vodafone od 348 Kč měsíčně a obsahuje datovou SIM kartu, bezpečnostní aplikaci CyberWall, licenci Microsoft 365 a k tomu USB modem za symbolickou 1 Kč. Efektivněji podnikat v digitálním prostředí se mohou zákazníci naučit v novém vzdělávacím kurzu ve Vodafone Digiakademii.

Být online a dostupný není volbou, ale nutností. Vodafone Business podporuje digitální transformaci firem dlouhodobě a chce, aby jim technologie pomáhaly a spojovaly je. Proto přináší nový balíček služeb, který minimalizuje papírování a pomáhá pracovat efektivně a bezpečně odkudkoli.

Balíčky pro efektivní podnikání

Nejžádanější služby a aplikace pro podnikatele nyní Vodafone Business nabízí ve zvýhodněných balíčcích s názvem Digitální kancelář.

Digitální kancelář 5 GB obsahuje licenci Microsoft 365, bezpečnostní aplikaci CyberWall, datovou kartu s 5 GB a vychází na 348 Kč měsíčně. Původní hodnota balíčku je 801 Kč.

Digitální kancelář 20 GB obsahuje licenci Microsoft 365, bezpečnostní aplikaci CyberWall, datovou kartu s 20 GB a vychází na 428 Kč měsíčně. Původní hodnota balíčku je 1 331 Kč.

Balíčky Digitální kancelář jsou za zvýhodněné ceny dostupné pro zákazníky Vodafone Business s rámcovou smlouvou FLEXI Business. Navíc k nim zákazník dostává USB modem za 1 Kč.Uváděné ceny jsou včetně 21 % DPH.

Nový vzdělávací kurz ve Vodafone Digiakademii

V říjnu 2021 představil Vodafone Business platformu Vodafone Digiakademie, kde v jedenácti vzdělávacích blocích ukázal svým firemním zákazníkům cestu k online marketingu. Praktická cvičení a ukázky vysvětlují teorii i nastavení kampaní přímo v reklamních systémech a pomáhají malým a středním firmám nastartovat jejich propagaci v online prostředí.

V červnu 2022 Vodafone Digiakademie zařadila nový kurz o digitálním podnikání, který v pěti blocích vysvětluje, jak ochránit podnikání před hackery, jak vytěžit maximum z online prostředí, jak lépe vytvářet prezentace, točit videa, ale blíže představuje i technologie, jako je například 5G nebo SD-WAN.

„Máme radost, že nás zákazníci vnímají jako partnera pro digitalizaci a že kurzy ve Vodafone Digiakademii mají výborný ohlas. Proto jsme připravili nové díly, ve kterých možnosti digitální transformace posouváme ještě dále a reagujeme na poptávku zákazníků,“ říká Lenka Heřmánková, ředitelka marketingu pro Vodafone Business.

Vodafone Digiakademie je k dispozici všem firemním zákazníkům Vodafone Business, stačí se zaregistrovat na webu.

Více o Digitální kanceláři a Vodafone Digiakademii si můžete také poslechnout v podcastu Tady Vodafone.


Dvojnásobek dat za stejnou cenu! Vodafone potěší zákazníky předplacených karet

Být majitelem předplacené karty u Vodafonu se vyplatí, objem dat právě u těchto karet totiž od května výrazně narostl. Například balíček za 139 korun nově nabízí nejen neomezené volání do sítě Vodafonu, ale i 1,2 GB dat. A za 349 korun je k dispozici 6 GB dat a neomezené SMS v síti. To vše v podobě naprosté volnosti, kterou předplacené karty přinášejí.