Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

23. května 2022

Vodafone 47: Bob Tetiva o hokeji a Sense Areně

Technologie nás zavedly už na různá místa a v dnešní epizodě se budeme poprvé bavit o technologiích ve sportu. Už jste někdy slyšeli o hokejovém trenažéru Sense Arena? Projekt, který v roce 2018 vyhrál startupovou soutěž Vodafone Nápad roku přišel na trh s patentovanou hokejkou a brýlemi s virtuální realitou, díky kterým může profesionální hráč rozvíjet své herní dovednosti, aniž by použil ledovou plochu a oblíkal hokejovou výstroj. Sense Arenu dnes využívají hokejové kluby i v NHL a po 5 letech přichází na trh s novinkou, o které mi v dnešní epizodě více poví Bob Tetiva, zakladatel a generální ředitel firmy.

Tady Vodafone 46: Tomáš Kruliš & Anžela Macháčková o talentovém programu Discover

V dnešní epizodě se dozvíte o talentovém programu Discover, který je ve Vodafonu určený pro absolventy vysokých škol. Tomáš Kruliš a Anžela Macháčková, kteří programem právě procházejí, se rozpovídají o tom, jaké to je být hned po škole součástí Vodafonu. A také prozradí něco víc o speciálních workshopech pro studentky, které se mohou v průběhu léta naučit ve Vodafonu kódovat.