Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

12. září 2022

Tady Vodafone 51: Josef Strelec z Kybercentra o kyberpohádkách

Vodafone podpořil zajímavý projekt s názvem kyberpohádky, které jsou určené předškolním dětem a vznikly jako pomůcka pro rodiče a učitele. Prostřednictvím příběhů, které všichni dobře známe, poukazují na různá nebezpečí, která nás mohou při používání moderních technologií potkat. Za vznikem moderně pojatých pohádek, ve kterých má třeba Červená Karkulka svůj mobilní telefon stojí Centrum kybernetické bezpečnosti (Kybercentrum) a jeho ředitel Josef Strelec je hostem dnešní epizody.

Tady Vodafone 50: Petr Kotík z Amazing Places o cestování a kouzelných místech nejen v Česku

K létu neodmyslitelně patří nové zážitky a cestování. To je důvod, proč jsem si k natáčení mé padesáté epizody podcastu Tady Vodafone pozvala do studia mého kamaráda, dlouholetého zákazníka Vodafonu Petra Kotíka. Petr je zakladatelem platformy Amazing Places, která dává na jedno místo ta nejkouzelnější ubytování nejen u nás a stojí si za tím, že mezi jeho úžasnými místy nenajdete takové, kam by nejel podruhé.