Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

11. července 2022

Tady Vodafone 50: Petr Kotík z Amazing Places o cestování a kouzelných místech nejen v Česku

K létu neodmyslitelně patří nové zážitky a cestování. To je důvod, proč jsem si k natáčení mé padesáté epizody podcastu Tady Vodafone pozvala do studia mého kamaráda, dlouholetého zákazníka Vodafonu Petra Kotíka. Petr je zakladatelem platformy Amazing Places, která dává na jedno místo ta nejkouzelnější ubytování nejen u nás a stojí si za tím, že mezi jeho úžasnými místy nenajdete takové, kam by nejel podruhé.

Tady Vodafone 49: Lenka Heřmánková o Digitální kanceláři a Vodafone Digiakademii

Pro malé firmy a podnikatele, kteří chtějí uspět v digitálním světě, připravil Vodafone nový balíček služeb s názvem Digitální kancelář a nové kurzy ve Vodafone Digiakademii. Co všechno nová kampaň přináší a v čem jsou nové kurzy jiné, v dnešní epizodě prozradí Lenka Heřmánková, marketingová ředitelka pro Vodafone Business.