Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

20. června 2022

Tady Vodafone 49: Lenka Heřmánková o Digitální kanceláři a Vodafone Digiakademii

Pro malé firmy a podnikatele, kteří chtějí uspět v digitálním světě, připravil Vodafone nový balíček služeb s názvem Digitální kancelář a nové kurzy ve Vodafone Digiakademii. Co všechno nová kampaň přináší a v čem jsou nové kurzy jiné, v dnešní epizodě prozradí Lenka Heřmánková, marketingová ředitelka pro Vodafone Business.

Tady Vodafone 48: Jana Kuklová z Kiikiriki Games o mobilní hře pro nevidomé

České studio Kikiriki Games vytvořilo hru pro mobilní telefony, která je svým unikátním audio zpracováním dostupná i pro nevidomé hráče. Ke hře potřebujete stereo sluchátka, orientujete se podle sluchu a pomocí gest na obrazovce mobilu se obracíte za zvukem. Projekt podporuje Laboratoř Nadace Vodafone, která pomáhá rozvíjet zajímavé nápady a technologická řešení. A jak tento nápad přišel na svět, nám v dnešní epizodě řekne Jana Kuklová, spoluautorka hry.