Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

11. dubna 2022

Tady Vodafone 44: Charlota Dědková o sbírce mobilů pro ukrajinské uprchlíky

Každého z nás se dotklo téma válka na Ukrajině. V dnešním podcastu vypráví Charlota Dědková z externí komunikace Vodafonu o sbírce mobilních telefonů, kterou uspořádal Vodafone na podporu válečných uprchlíků.

Tady Vodafone 43: Petr Kadeřábek o velkých datech a o mobilní aplikaci "Na houby"

Co jsou Big data a k čemu jsou dobrá? Jak trnitá je cesta k vývoji aplikace do mobilních telefonů? A jaké to je, když vám zaměstnavatel poskytne velkorysý benefit a vy jako táta můžete s novým členem rodiny zůstat šestnáct týdnů doma? Na tyto otázky mi dnes odpoví Petr Kadeřábek, který má ve Vodafonu na starosti práci s velkými daty.