Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

31. ledna 2022

Tady Vodafone 39: Šárka Stříbrská o dobrovolné bezdětnosti

Může být dobrovolná bezdětnost odpovědí na klimatickou krizi současného světa? Na to se ve své diplomové práci zaměřila Šárka Stříbrská. Vyzpovídala deset žen a dva muže z Česka, USA, ale třeba i z Nového Zélandu a zjišťovala, co je k rozhodnutí nemít děti přesně vede. S tímto tématem vyhrála poslední ročník soutěže Czech Envi Thesis, která hledá nejlepší studentské práce zabývající se problematikou životního prostředí a ve které je Vodafone hlavním partnerem.

Tady Vodafone 38: Nikola Omcirk o důležitosti mentoringu

Co je to mentoring? Proč je pro fungování firmy důležitý? A jak se rozvoji a vzdělávání lidí věnuje Vodafone? V novém díle podcastu Tady Vodafone tentokrát odpovídá Nikola Omcirk, která má ve společnosti na starosti rozvoj talentovaných lidí, vzdělávací programy a třeba taky uvítání nováčků. Příjemný poslech.