Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

13. prosince 2021

Tady Vodafone 36: David Halouzka o své práci na prodejně Vodafonu

Je podle vás lepší, když člověk začne ve firmě od píky a postupně se propracovává výše? David Halouzka se vydal touto cestou a od práce na prodejně Vodafone by se rád odpíchl dál - třeba ke školení svých kolegů a třeba jednou i výše. Jak se k práci ve Vodafonu dostal? Co ho na ní nejvíc naplňuje? A má nějaký recept na zákazníky, kteří zrovna nemají nejlepší náladu? David Halouzka odpovídá v nové epizodě podcastu Tady Vodafone.

Tady Vodafone 35: Mirka Kočíková o Laboratoři Nadace Vodafone

Jaké nápady se letos přihlásily do akceleračního programu Laboratoře Nadace Vodafone? Jak Laboratoř se sociálními inovacemi pracuje a jak může začínajícím projektům pomoci? V novém díle podcastu Tady Vodafone na tyto otázky odpovídá programová manažerka Laboratoře Mirka Kočíková.