Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

1. listopadu 2021

Tady Vodafone 30: David Vaníček o životě influencera

Umíte si představit, jaké to je, být influencer a plnit sociální sítě obsahem ze svého každodenního života? I když se může zdát, že na tom nic není, množství práce za fotkami nebo natočenými videi je obrovské. Své o tom ví i David Vaníček, polovina influencerské dvojice @Dva tátové a zároveň majitel podcastového studia Radost, kde vzniká i podcast Tady Vodafone.

Tady Vodafone 29: Jiří Švarc o základnových stanicích pro mobilní signál

Abyste mohli někomu zatelefonovat z mobilu, potřebujete nejen samotný telefon a nějaký tarif, ale taky mobilní signál. Ten se šíří pomocí antén na střechách nebo třeba stožárech. A ty od loňského léta provozuje nová firma Vantage Towers. Proč tato firma vznikla? A jak to celé dnes funguje? V novém díle podcastu Tady Vodafone odpoví ředitel Vantage Towers Jiří Švarc.