Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

9. srpna 2021

Tady Vodafone 21: Jan Hegenbarth o olympiádě, Prague Pride a coming outu

Je Prague Pride jen o boji za rovná práva nebo spíš oslava rozmanitosti života? To v aktuálním díle podcastu Tady Vodafone rozbereme s Janem Hegenbarthem. Vyrazil i letos do ulic pod duhovým praporem? Jak vnímá prostředí ve Vodafonu, který byl i letos partnerem LGBT festivalu? Jaký byl Honzův coming out a jakou podporu dnes můžou LGBT lidé v takové situaci dostat? Poslechněte si další letní díly našeho podcastu!

Tady Vodafone 20: Filip Maleňák o novinkách v aplikaci Záchranka

O aplikaci Záchranka jsme mluvili už v našem úplně prvním podcastu s Honzou Fenclem z Nadace Vodafone. Právě Záchranka je jedním z nejúspěšnějších projektů, kterou Nadace Vodafone podporuje. Dnešním hostem je tentokrát zakladatel aplikace Filip Maleňák, který nám mimo jiné představí velkou řadu novinek, které aplikace nabízí.