Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Tisková zpráva

 

Vodafone začal nabízet předplacené karty s neomezeným voláním v síti

04. dubna 2016

Vodafone začal od 1. dubna 2016 nabízet rozšířenou předplacenou kartu. Její součástí je nejprodávanější balíček ke kartě za 99 Kč s neomezeným voláním v síti Vodafone. Předplacená karta vychází již z dobře známé Karty pro partu. Pokud si majitel karty vybere čtyři blízké, může využít Program čtyřka a volat jim za 1,90 Kč za minutu.

První měsíc zaplatí zákazník za Kartu pro partu s neomezeným voláním celkem 200 Kč, ale získá služby v hodnotě 249 Kč. Konkrétně kredit ve výši 150 Kč a balíček neomezeného volání v síti za 99 Kč. Pak už si dobíjí kredit kdykoliv mu to vyhovuje. Služba Automatické obnovování balíčku neomezeného volání v síti mu pak ušetří starosti s opětovnou aktivací na každý další měsíc. Aby se balíček obnovil, musí mít zákazník dostatečný kredit ve výši alespoň 99 Kč.

Cena volání v rámci Karty pro partu činí 3,50 Kč za minutu. SMS stojí zákazníka 1,90 Kč, a to do všech sítí. Navíc si může aktivovat Program čtyřka, kdy volá na čtyři vybraná čísla za 1,90 Kč/min. Služba Chytré dobíjení mu zase zajistí 10 % kreditu zdarma.

Vodafone nabízí zákazníkům více možností balíčků ke kartě. Konkrétně předplacená Karta pro partu je určená především zákazníkům, kteří chtějí volat s blízkými přáteli nebo rodinou v rámci jedné sítě. Novinka postupně nahradí dosavadní Kartu pro partu bez balíčku.

Volání 

Cena

Volání do všech mobilních a pevných sítí v ČR

3,50 Kč

Volání s Programem čtyřka

1,90 Kč

SMS a MMS

Cena

SMS do všech mobilních sítí v ČR

1,90 Kč

SMS do pevné sítě

5,45 Kč

SMS do zahraničí

2,52 Kč

MMS a zvukové zprávy (do všech sítí v ČR a na e-mail)

4,50 Kč

Poslání MMS z Poslat MMS
(do všech mobilních sítí v ČR, na e-mail a do Vyzvednout MMS)

4,50 Kč