Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Tisková zpráva

 

Vodafone přináší mobilní televizi

06. listopadu 2015

Vodafone přináší mobilní televizi pro uživatele chytrých telefonů nebo tabletů na platformě Android, iOS a Windows phone. Technické řešení a provoz služby zajištuje jeden z nejvýznamějších alternativních poskytovatelů IPTV v ČR,společnost sledovanitv.cz.

„Spuštěním služby mobilní TV ve spolupráci se společností sledovanitv.cz s.r.o. reagujeme na vysoký nárůst obliby mobilního videa u našich datových uživatelů. Kromě standardního sledování aktuálně vysílaného programu, zákazníkům přinášíme i možnost zpětného přehrání až 7dní zpátky nebo virtuálního videorekordéru pro záznam až 40 hodin programů.“ říká Martin Mikula, manažer produktů pro rezidenční segment ve Vodafonu.

„Spolupráce se společností Vodafone jasně deklaruje výrazný nárůst obliby mobilního videa, což je v souladu s rostoucím podílem chytrých telefonů. Rozšířením počtu více než 250 partnerských sítí o síť mobilního operátora Vodafone přináší stávajícím uživatelům služby možnost sledovat své oblíbené programy kdekoliv a kdykoliv v ČR.“ říká Radim Beňovský, Projektový manažer ve společnosti sledovanitv.cz s.r .o.

Aplikace sledovanitv.cz, zákazníkům umožní:

  • Sledovat až 56 kanálů
  • Zpětné prehrání až 168 hodin
  • Možnost záznamu až 40 hodin na virtuální videorekordér
  • Vyběr z tematických balíčků již od 59,- kč 

Možnost aktivace jednotlivých balíčků a stažení aplikace je na stránce galerie.vodafone.cz/