Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Tisková zpráva

 

Vodafone pokrývá rychlým mobilním internetem již 85 % populace ČR

14. listopadu 2008

Mobilní internet s technologií EDGE může v síti Vodafonu využívat již 85 % populace České republiky. „Vodafone v tuto chvíli nabízí na trhu nejlepší pokrytí mobilním internetem s technologií EDGE. Jeho pokrytí budeme nadále postupně zlepšovat dle potřeb zákazníků,“ uvedl Václav Pařík, ředitel rozvoje sítě. Kromě nové podoby portálu Vodafone live!, který se nyní stal vstupní branou k internetu v mobilu a výchozí domovskou stránkou a nově obsahuje okénko pro vyhledávání na internetu, představil Vodafone minulý týden dva nové internetové tarify pro připojení přes mobil na jeden den nebo na měsíc. Vodafone minulý týden oznámil zavedení automatické optimalizace a výrazné zrychlení načítání internetových stránek v mobilních telefonech.

Mobilní internet s technologií EDGE může v síti Vodafonu využívat již 85 % populace České republiky.

„Vodafone v tuto chvíli nabízí na trhu nejlepší pokrytí mobilním internetem s technologií EDGE. Jeho pokrytí budeme nadále postupně zlepšovat dle potřeb zákazníků,“ uvedl Václav Pařík, ředitel rozvoje sítě.

Kromě nové podoby portálu Vodafone live!, který se nyní stal vstupní branou k internetu v mobilu a výchozí domovskou stránkou a nově obsahuje okénko pro vyhledávání na internetu, představil Vodafone minulý týden dva nové internetové tarify pro připojení přes mobil na jeden den nebo na měsíc.

Vodafone minulý týden oznámil zavedení automatické optimalizace a výrazné zrychlení načítání internetových stránek v mobilních telefonech. Díky vánoční nabíce si navíc mohou zákazníci do 31.1.2009 aktivovat vánoční dárek – Vodafone Internet v mobilu na půl roku zdarma.

Zákazníci, kteří používají stávající datové tarify Připojení na stálo a Připojení na dlouho, si mohou aktivovat půlroční vánoční dárek v podobě slevy na své tarify ve výši 177 Kč měsíčně.

Přehled datových tarifů pro připojení k internetu v mobilu:

  • Vodafone Internet v mobilu na den – připojení na den (24h ) za 17 Kč na den (FUP 5 MB)
  • Vodafone Internet v mobilu – připojení na měsíc za 177 Kč (FUP 100 MB)

Přehled datových tarifů pro připojení k PC nebo notebooku:

  • Neomezený mobilní internet s tarifem Připojení na stálo (měsíční paušál 650 Kč, FUP 3 GB)
  • Neomezený mobilní internet s tarifem Připojení na dlouho (od 177 Kč do 750 Kč)
  • Připojení na skok

Vodafone nabízí datové přenosy pomocí technologií GPRS a EDGE. Technologie EDGE umožňuje stahovat data 3krát rychleji než GPRS. Maximální rychlost připojení k internetu přes EDGE je 236 kb/s. Všechny uvedené ceny v tiskové zprávě jsou včetně DPH.