Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Tisková zpráva

 

Vodafone nabízí automatickou lokalizaci, zabezpečení a správu firemních vozů

15. ledna 2007

První partnerská služba Vodafonu a společnosti ECS Invention Auto manažer nabízí lokalizaci a zabezpečení vozidel a správu firemního vozového parku. Služba umožňuje přesně určit polohu firemních vozů, počet ujetých kilometrů, spotřebu pohonných hmot a slouží jako přehledná kniha jízd. Zákazníci Vodafonu mohou při splnění podmínek získat až 30% slevu na pořízení této služby. Vodafone nabízí Auto manažer jako partnerskou službu ve spolupráci s ECS Invention. Auto manažer umožňuje: aktuální přehled o pohybu vozidel (lokalizace a monitorování) kontrolu ujetých kilometrů (možnost změnit přímo ve voze status jízdy soukromá/služební) identifikaci řidiče pomocí bezkontaktní čtečky sledování zadaných tras vozidel generování přehledů a statistik o provozu vozidel zabezpečení vozidel pro případ neoprávněného vniknutí (immobilizér) Hlavní benefity Auto manažera: snižuje náklady (optimalizace provozu a spotřeby pohonných hmot) zjednodušuje administrativu (automatická elektronická kniha jízd) přináší možnost slevy z pojistného vozů díky jejich lepšímu zabezpečení Pro využívání Auto manažera stačí do vozu instalovat speciální zařízení se SIM kartou Vodafonu a aktivovaným hlasovým a datovým tarifem Vodafonu dle volby zákazníka.

První partnerská služba Vodafonu a společnosti ECS Invention Auto manažer nabízí lokalizaci a zabezpečení vozidel a správu firemního vozového parku. Služba umožňuje přesně určit polohu firemních vozů, počet ujetých kilometrů, spotřebu pohonných hmot a slouží jako přehledná kniha jízd. Zákazníci Vodafonu mohou při splnění podmínek získat až 30% slevu na pořízení této služby. Vodafone nabízí Auto manažer jako partnerskou službu ve spolupráci s ECS Invention.

Auto manažer umožňuje:

  • aktuální přehled o pohybu vozidel (lokalizace a monitorování)
  • kontrolu ujetých kilometrů (možnost změnit přímo ve voze status jízdy soukromá/služební)
  • identifikaci řidiče pomocí bezkontaktní čtečky
  • sledování zadaných tras vozidel
  • generování přehledů a statistik o provozu vozidel
  • zabezpečení vozidel pro případ neoprávněného vniknutí (immobilizér)

Hlavní benefity Auto manažera:

  1. snižuje náklady (optimalizace provozu a spotřeby pohonných hmot)
  2. zjednodušuje administrativu (automatická elektronická kniha jízd)
  3. přináší možnost slevy z pojistného vozů díky jejich lepšímu zabezpečení

Pro využívání Auto manažera stačí do vozu instalovat speciální zařízení se SIM kartou Vodafonu a aktivovaným hlasovým a datovým tarifem Vodafonu dle volby zákazníka. Samotná aplikace, která umožňuje správu a zabezpečení vozů, je přístupná přes internet.

Auto manažera je možné využívat také v zahraničí, stačí aktivovat služby Vodafone World Roaming a Vodafone Připojení roaming. V zemích, kde není Vodafone Připojení roaming dostupný, je možné využít přenos informací o provozu vozidla pomocí SMS.

Cena za pořízení služby zahrnuje náklady na zařízení a jeho instalaci dle ceníku partnera http://www.ecsinvention.cz/vf a zákazníci Vodafonu s písemnou smlouvou mají možnost źískat slevu ve výši až 30% na vybrané položky v ceníku. Například za GPS zabezpečovací a vyhledávací systém včetně knihy jízd zaplatí smluvní zákazníci Vodafonu 10 680 Kč (bez DPH) včetně instalace. Cena systému pro on-line sledování vozového parku včetně možnosti měření spotřeby, identifikace řidiče a sledování dodržování trasy a max. rychlosti je pro smluvní zákazníky Vodafonu 18 505 Kč (bez DPH).

Cena za provoz služby závisí na objemu dat přenesených při využívání služby a odvíjí se od datového tarifu Vodafonu http://www.vodafone.cz/consumer/services/data/prices/index.htm aktivovaného na SIM kartě, která byla vložena do zařízení nainstalovaného ve vozidle. Například při využívání tarifu Připojení Na skok pro každodenní lokalizaci vozu (7 hodin denně) se cena za datové přenosy pohybuje okolo 90,- Kč na měsíc bez 19% DPH.

Noví zákazníci si mohou službu Auto manažer objednat na telefonním čísle Vodafone firemního prodeje 800 77 77 00, stávající zákazníci na čísle Vodafone firemní péče 800 77 22 77. Je možné kontaktovat také přímo naše partnery ECS Invention, kteří provedou odbornou instalaci zařízení do vozů.