Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Tisková zpráva

 

OSKAROVA VÁNOČNÍ NADÍLKA POTRVÁ AŽ DO ÚNORA

09. listopadu 2000

3,-Kč za jakkoliv dlouhý hovor v síti Oskar mobilní telefon s Oskartou již od 3.333,- Kč Oskar přichází od 10. listopadu s vánoční nabídkou předplacených karet Oskarta, díky níž je možné telefonovat v rámci sítě Oskar za pouhé 3 Kč za jakkoliv dlouhý hovor*. Oskar bude nabízet vánoční Oskarty se zvýhodněnými sazbami do 31. prosince 2000.


3,-Kč za jakkoliv dlouhý hovor v síti Oskar
mobilní telefon s Oskartou již od 3.333,- Kč

Oskar přichází od 10. listopadu s vánoční nabídkou předplacených karet Oskarta, díky níž je možné telefonovat v rámci sítě Oskar za pouhé 3 Kč za jakkoliv dlouhý hovor*. Oskar bude nabízet vánoční Oskarty se zvýhodněnými sazbami do 31. prosince 2000. Možnost výhodného volání v rámci sítě Oskar však trvá až do 28. února 2001.

„Je to Oskarův dárek k Vánocům všem, kteří chtějí bez obav z vysokých telefonních účtů zavolat svým blízkým, přátelům či známým. Navíc se s nimi o potěšení z vánočního období mohou podělit již od listopadu až do konce února,“ uvedl Igor Přerovský, tiskový mluvčí Českého Mobilu.

Množství zvýhodněných vánočních Oskaret je neomezené. Vánoční Oskartu lze získat společně s nákupem kteréhokoliv mobilního telefonu z Oskarovy aktuální nabídky. Oskar nyní nabízí mobilní telefon společně s předplacenou kartou v hodnotě 400,- Kč již od 3.333,- Kč (vč. DPH). Vánoční Oskarty bude možné dobíjet běžnými kupóny v hodnotách 400,-, 800,- a 1500,- Kč. Po 28. únoru 2001 budou zvýhodněné Oskarty převedeny na běžný tarif Oskarta, pro který platí sazby 3 Kč za minutu hovoru v rámci sítě Oskar a 6 Kč za minutu volání do ostatních sítí. Zákazníci, kteří budou mít zájem o přechod na běžné Oskarovy tarify ještě před 28. únorem 2001, budou mít kdykoliv možnost zvolit si bezplatně kterýkoliv z Oskarových programů. Podrobné informace o detailech Oskarovy vánoční nabídky je možné získat bezplatně na OskarKontakt 0800/177117, kde je také možné si tyto služby přímo objednat.

*maximální délka hovoru je 60 minut


Po získání licence na provozování třetí mobilní sítě GSM 900/1800 v říjnu roku 1999 se Český Mobil a.s. stal třetím mobilním operátorem v České republice. Komerční provoz zahájil 1. března 2000 pod názvem Oskar. Český Mobil patří do skupiny telekomunikační společnosti Telesystem International Wireless (TIW). TIW je dynamicky se rozvíjející globální operátor mobilních telekomunikačních sítí s více než 3,9 miliony zákazníků po celém světě. Akcie TIW jsou kótovány na torontské burze ("TIW") a na burze Nasdaq ("TIWI").

TIW buduje panevropskou specializovanou digitální mobilní radiotelekomunikační síť (ESMR) prostřednictvím své dceřiné společnosti Dolphin Telecom. Kromě analogových služeb SMR ve Velké Británii, Francii, Německu, Belgii, Španělsku a Portugalsku nabízí společnost Dolphin Telecom ve Velké Británii rovněž služby ESMR.

TIW je navíc strategickým partnerem páté největší brazilské telekomunikační skupiny a v rámci svých aktivit ve střední a východní Evropě je společnost TIW předním poskytovatelem mobilních služeb GSM v Rumunsku. Po obdržení licence v říjnu roku 1999 se stala rychle se rozvíjejícím duálním GSM operátorem v České republice.