Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Xiaomi Outdoor Camera AW200

Odolná venkovní Xiaomi kamera s designem proti krádeži.

Aktuální cena: 877 Kč

Koupit zařízení

K vyzvednutí v 1 prodejně nebo k odeslání

Dostupné v 1 prodejně

Při objednání v pracovní dny do 14:00 bude vaše zásilka připravena k vyzvednutí ještě ten den. Vždy prosím nejprve počkejte na potvrzující SMS, že si pro svou objednávku můžete přijít. Nezapomeňte si vzít občanský průkaz a druhý doklad totožnosti a je to. Rezervace je platná 3 kalendářní dny ode dne následujícího po objednání.

Xiaomi Camera AW200 je venkovní kamera, která je odolná proti povětrnostním vlivům.

Noční vidění
Kamera má vysoké rozlišení 1920 x 1080 pixelů pro zaručenou kvalitu obrazu, digitální zoom a zvětšení detailů. Velká clona F1,6 rovněž pomáhá zvýšit světelnost a zlepšuje průhlednost obrazu. Plnobarevné noční vidění při velmi nízkém osvětlení umožňuje vidět denní barvy i za extrémně slabého osvětlení.
Díky vylepšenému infračervenému nočnímu vidění umožňuje vidět jasně i v černočerné tmě.
Žádné viditelné osvětlení červeného bodu s 940nm diodami LED a aktivovaným nočním viděním.

Odolná konstrukce proti vodě a prachu
Kamera Xiaomi Outdoor AW200 je odolná proti prachu a vodě podle normy IP65 a je navržena s profesionálním vodotěsným reproduktorem, mikrofonem a napájecí zásuvkou.
Můžete ji umístit kamkoli chcete a nemusíte se bát přírodních živlů. Díky kompaktním rozměrům ji lze použít i v interiéru.

Obousměrné hlasové hovory
Mluvte a komunikujte, jako byste byli tváří v tvář, díky obousměrné zvukové komunikaci až na vzdálenost 5m.

Rozpoznávání osob
Technologie detekce osob s umělou inteligencí filtruje nežádoucí poplachy v důsledků pohybů, které nejsou způsobeny lidmi. Kdykoli je detekován člověk, na chytrý telefon se jako bezpečnostní opatření odešlou oznámení.

Kompaktní tvar
Chytrý design a flexibilní základna z ní dělají kameru skutečně vhodnou dovnitř i ven.
Ať už je u zahradního plotu, nad vstupní brankou, na krbu nebo na stropě, můžete ji umístit uvnitř nebo venku na všechna myslitelná místa.

Časosběrné záznamy
Pomocí kamery můžete pořizovat časosběrné záznamy kvetoucích květin nebo východu a západu slunce. Díky funkci přizpůsobených zvuků bude kamera automatiky přehrávat vaše vlastní hlasové nahrávky, když rozpozná pohybující se objekty.

Úložiště
Místní karta Micro SD a cloudové úložiště poskytují dvě různá řešení ukládání. Aby bylo zaručeno vaše soukromí a bezpečnost dat, používá kamera bezpečnostní čip Mi Security Chip, který má jedinečný soukromý klíč a certifikát, což účinně zaručuje bezpečnou komunikaci a ukládání dat.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

  • Rozlišení: 1920 x 1080
  • Noční vidění: Ano
  • Použití: venkovní i vnitřní
  • Provozní teplota: -20°C až 50°C
  • Úhel záběru: 120°

Podobná chytrá zařízení

Často kladené otázky

Platí doprava zdarma i na chytrá zařízení?

Ano. Zboží vám zdarma dopravíme Českou poštou, u některých typů objednávek (obsahujících SIM kartu) lze využít i dopravu kurýrem MUFF.

Mohu si objednávku vyzvednout v prodejně?

Zboží si můžete také zdarma vyzvednout v prodejně, kde je právě skladem (zjistíte na detailu produktu). Kompletní informace o vyzvednutí a dopravě najdete v sekci Vše o nákupu v eShopu.

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Potřebujete další informace? Najdete je v sekci Vše o nákupu v eShopu.

Pomohly vám informace na této stránce?