Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Xiaomi Mi Bedside Lamp 2 EU - chytrá lampička

Chytrá lampička s možností nastavení barvy z palety 16 milionů barev.

Aktuální cena: 1 377 Kč

Koupit zařízení

K vyzvednutí ve 2 prodejnách nebo k odeslání

Dostupné ve 2 prodejnách

Při objednání v pracovní dny do 14:00 bude vaše zásilka připravena k vyzvednutí ještě ten den. Vždy prosím nejprve počkejte na potvrzující SMS, že si pro svou objednávku můžete přijít. Nezapomeňte si vzít občanský průkaz a druhý doklad totožnosti a je to. Rezervace je platná 3 kalendářní dny ode dne následujícího po objednání.

Nejen noční lampička
Přizpůsobte si osvětlení podle své aktuální nálady a navoďte si tu správnou atmosféru. Mi Bedside Lamp 2 nabízí širokou škálu barev. Na výběr máte až ze 16 miliónů různých barevných odstínů. Upravit si můžete i jejich teplotu a svítivost samotné lampičky. Srdcem je úsporná LED zářivka, která zaručuje ocelovou životnost až 25000 hodin a šetrné osvětlení do každého domovu. Žádný den již nebude „černý“.

Intuitivní ovládání
Propojte Mi Bedside Lamp 2 se svým chytrým zařízením a ovládejte ho odkudkoliv. Navíc Vám mobilní aplikace zpřístupní zcela nové funkce jako je časovač nebo noční režim. Pro pohodlnější zážitek lze využít i hlasového ovládání. Stačí lampičku synchronizovat s jedním z podporovaných domácích asistentů (Apple Homekit, Google Assistent nebo Amazon Alexa) a poté ji můžete plně ovládat bez jediného doteku. Pokud nejste fanouškem hlasového ovládání a nemáte po ruce své mobilní zařízení, lampa nabízí i zabudované dotykové ovládání. Pouhým přejetím prstu po posuvníku světlo rozsvítíte nebo přizpůsobíte dle vlastních představ.

Často kladené otázky

Platí doprava zdarma i na chytrá zařízení?

Ano. Zboží vám zdarma dopravíme Českou poštou, u některých typů objednávek (obsahujících SIM kartu) lze využít i dopravu kurýrem MUFF.

Mohu si objednávku vyzvednout v prodejně?

Zboží si můžete také zdarma vyzvednout v prodejně, kde je právě skladem (zjistíte na detailu produktu). Kompletní informace o vyzvednutí a dopravě najdete v sekci Vše o nákupu v eShopu.

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Potřebujete další informace? Najdete je v sekci Vše o nákupu v eShopu.

Pomohly vám informace na této stránce?