Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

7. října 2021

Pohodové filmy na Vodafone TV, které zaženou podzimní chmury

Teploty klesají, vysluněné letní počasí se mění v šedivo a lezavo a i nálada pomalu klesá pod bod mrazu? Nevěste hlavu. Na Vodafone TV najdete výběr pohodových filmů, které vás opět naladí na veselou notu!

Bez věcí nad věcí

Které věci skutečně potřebujete a bez čeho byste si nedovedli svůj život vůbec představit? Německá komedie Bez věcí nad věcí se tuhle otázku rozhodla vzít doslova. Dva kamarádi a majitelé startupové firmy se jednoho opilého večera vsadí, kdo z nich déle vydrží bez svých věcí. Realita sázky na ně dolehne až ve chvíli, kdy se zcela nazí probudí na podlaze ve svém prázdném bytě.

Film vyvolává otázky ohledně dnešního konzumního způsobu života, které vám naservíruje v zábavné komedii. Sázka má trvat 100 dní, přičemž každý den mohou získat jednu věc zpátky. Kterou byste si vybrali jako první, kalhoty, nebo telefon se sociálními sítěmi? A které si vyberou hlavní hrdinové? To zjistíte v Bez věcí nad věcí.

Plážový povaleč (The Beach Bum)

Harmony Korine, režisér a scenárista Plážového povaleče, je pověstný tím, že své diváky rád vrhá do světa tabu, potěšení a zkaženosti. A ani tentokrát tomu nebude jinak. Absolutně uvolněná komedie, jejíž vedlejším účinkem je maximální relax, vás zavede mezi sebranku lidí z Miami, kteří si holdují v radovánkách a nezřízeném stylu života.

Plážový povaleč Matthew McConaughey vás okouzlí jako Moondog – věčný a nenapravitelný průšvihář, kdysi talentovaný básník a neodolatelný bohém, který je neustále „pod parou“. Svůj nespoutaný životní styl financoval díky bohatství své manželky, tomu je ale po jednom nevydařeném mejdanu konec. A zatímco se Moondog snaží najít inspiraci, aby konečně napsal svou knihu, vydává se na další zběsilou jízdu. Po boku Matthewa ve filmu zahlédnete například amerického rappera Snoop Dogga, Islu Fisherovou, Jonaha Hilla nebo Zaca Efrona.

Co jsme komu zase udělali?

První díl francouzské komedie „Co jsme komu udělali“ slavil úspěch, který mu po celém světě vynesl 174 milionů dolarů. Křesťanský pár (manželé Verneuilovi) se v něm musel smířit s tím, že se jejich 4 dcery provdaly za jimi neschvalované protějšky (Araba, Žida, Afričana a Asiata).

Pokračování „Co jsme komu zase udělali“ se nenechalo zahanbit a první díl přeskočilo hned po svém uvedení do kin. Zatímco jedničku za první týden vidělo 1,68 milionu diváků, dvojku za týden zhlédlo 2,1 milionů lidí.

Tentokrát na manžele Verneuilovi čeká nová pohroma. Všichni manželé jejich 4 dcer totiž vážně uvažují o tom, že opustí Francii a s celou rodinou se přestěhují do zahraničí. Verneuilovi se s tím ale nehodlají smířit a rozhodnou se všechny přesvědčit o tom, že je Francie skvělá a stojí za to v ní žít (ačkoli na ni ještě nedávno sami svorně nadávali). V hlavních rolích se opět objeví Christian Clavier, Chantal Laubyová, Ary Abittan a další.

Správní chlapi (The Nice Guys)

Správní chlapi je akční komedie režiséra Shanea Blacka (který stojí za filmy jako Smrtonostná zbraň nebo Iron Man 3) s Ryanem Goslingem a Russelem Crowem v hlavní roli. Se snímkem se přenesete do roku 1977 do Los Angeles, kde tyto soukromého detektiva a nájemného ranaře svede dohromady vyšetřování zdánlivě nesouvisejícího úmrtí pohřešované dívky a jedné pornohvězdy.

Správní chlapi je velmi ironický název, jelikož obě hlavní postavy mají do hodných hochů poměrně daleko. Díky tomu nikdy nestojí řeč a o zábavu je postaráno, takže se můžete těšit na řadu hlášek, vtipných situací a spoustu akce, která rozhýbe i to nejušmudlanější podzimní odpoledne.

Věděli jste, že: Vzhledem k tomu, že se film odehrává v sedmdesátých letech, můžete na začátku filmu zaregistrovat staré logo Warner Bros., které tato společnost v polovině sedmdesátek skutečně používala.

Bohemian Rhapsody

Bohemian Rhapsody je životopisný film o jedné z nejslavnějších britských kapel. Také název filmu odkazuje na jednu z jejich úspěšných písní (Bohemian Rhapsody se umístila na první příčce anglické hudební hitparády hned dvakrát – po svém uvedení v roce 1975 a po Mercuryho smrti v roce 1991). Ve filmu jich ale zazní mnohem více. Proto se připravte, že si po jeho zhlédnutí budete až do noci nadšeně broukat slavné melodie, které pozvednou vaši podzimní náladu.

Film vás provede událostmi od založení slavné rockové hudební skupiny až do doby 15 let poté. Končí 6 let před smrtí frontmana Freddieho Mercuryho, takže se nemusíte obávat, že byste od televize odcházeli jinak než pozitivně naladěni. Mercuryho měl původně ztvárnit Sacha Baron Cohen nakonec se jí ale zhostil Rami Malek, kterému vynesla 5 nominací na Oscara a řadu dalších ocenění.

Věděli jste, že: Ve filmu můžete zahlédnout děti skutečných členů kapely Queen i samotného kytaristu Briana Maye.

 

Všechny filmy si hned teď můžete pustit díky své Vodafone TV přímo ve Vodafone Videotéce. Najdete v ní ale i řadu dalších titulů, které vás potěší nejen na podzim. K televizním tarifům Komplet a Komfort máte Videotéku zdarma, k tarifu Klasik ji získáte za 99 Kč měsíčně.