Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

1. listopadu 2023

Nové filmy ve Videotéce: Svěrákovy filmy Kolja, Akumulátor 1, Vratné lahve a další

Ve Vodafone Videotéce můžete nově objevit desítku legendárních filmů režiséra Jana Svěráka. Od ceněného snímku Akumulátor 1 přes oscarového Kolju, až po oblíbenou pohádku Tři bratři. Některé z nově přidaných filmů můžete zhlédnout i ve 4K kvalitě. Který si pustíte jako první?

Kolja, Obecná škola nebo Akumulátor 1 ve 4K

Svěrákovy kultovní filmy se dočkaly remasterované verze a kvality rozlišení 4K. V parádní kvalitě si můžete ve Vodafone TV pustit oscarový snímek Kolja, žánrově těžko definovatelný komediální fantasy opus Akumulátor 1, klasiku Obecná škola, i její volné pokračování Po strništi bos, ve kterém Eda Souček hledá své místo ve světě za těžkých časů Protektorátu.

Vratné lahve i kultovní Jízda

Slavná, dnes již kultovní, road movie Jízda vystřelila mezi herecké hvězdy mladou Aňu Geislerovou. Zapněte Vodafone TV a užijte si s hlavními hrdiny bezstarostnou jízdu ovoněnou létem, navzdory dramatickému konci. Další snímek z portfolia rodiny Svěrákových, Vratné lahve, je čistá spolupráce tandemu Jan Svěrák (režisér) a Zdeněk Svěrák (scenárista). Druhý jmenovaný si v laskavé komedii o útrapách čerstvého důchodce, bývalého učitele, který se nehodlá smířit s novou životní etapou, zahrál skvěle hlavní roli. Ve Videotéce nechybí ani válečný opus Tmavomodrý svět o životě stíhacích pilotů, kteří během 2. světové války vzlétali z anglických polních letišť.

Pohádkové příběhy i portrét tatínka

Ve Videotéce nově najdete i oblíbenou pohádku Tři bratři, ve které se tři bráchové vydávají do světa za dobrodružstvím a volně prostupují oblíbenými pohádkami. I k tomuto filmu napsat scénář Zdeněk Svěrák. Naopak loutkový rodinný snímek Kuky se vrací pochází kompletně z pera Jana Svěráka a zapsal se do dějin české kinematografie nesmazatelným písmem. Na tehdejší dobu odvážný filmový počin pobaví celou rodinu nejen odvážnými kousky medvídka Kukyho, ale i povedeným humorem. No a nesmíme zapomenout ani na životopisný snímek Tatínek, ve kterém Jan Svěrák vzdává hold svému slavnému otci, Zdeňkovi Svěrákovi.

Svěrákovy filmy ve Vodafone Videotéce:

 • Tmavomodrý svět
 • Vratné lahve
 • Po strništi bos (ve 4K)
 • Tatínek
 • Kolja (4K)
 • Kuky se vrací
 • Tři bratři
 • Jízda
 • Akumulátor 1 (4K)
 • Obecná škola (4K)

Vodafone Videotéka nabízí přes 2 000 titulů všech žánrů. Sledovat ji spokojeně proto může celá rodina. Videotéku máte automaticky v rámci Základní nabídky nové Vodafone TV, je i součástí původních televizních tarifů Komfort a Komplet.

Přidali jsme do Videotéky v říjnu 2023

Přichází podzim a s ním i další novinky v naší Vodafone Videotéce. Do nabídky zařazujeme hned několik titulů z české i zahraniční produkce, které vás chytí za srdce. Připomeňte si památný hokejový olympijský turnaj v Naganu nebo nechte se vtáhnout do života Jana Žižky. Všechny filmy zkouknete bez reklam, ve skvělé kvalitě a můžete si je přehrát, kolikrát budete chtít.

Jan Žižka

Moc, násilí, tyranie. Evropou zmítá na konci 14. století mor a hlad. Země Koruny české ve skutečnosti ovládá Jindřich z Rožmberka, nejbohatší velmož království. Jan Žižka dostane speciální úkol, unést ve jménu krále Václava IV. Rožmberkovu snoubenku Kateřinu a tím ho přimět, aby začal plnit své sliby. Žižka se tímto činem zaplétá do vysoké politiky a od téhle chvíle nemá na vybranou a musí bojovat. Žene se do boje za spravedlnost a rovnoprávnost obyčejného lidu a z žoldnéře se stává vojevůdcem a legendou. Vychutnejte si velkofilm Petra Jákla Jan Žižka s hollywoodskými hvězdami ve Vodafone Videotéce ve vysoké kvalitě a bez reklam.

Děti Nagana

Nejdůležitější pravidlo zní, nikdo není víc než tým. Před 25 lety se na olympijském turnaji v Naganu psala historie českého hokeje a v Česku se doslova zastavil čas. Jakmile se zase rozběhl, rozhořela se hokejová horečka. Každý kluk chtěl být jako Jágr, Reichl nebo Hašek a zvítězit. Ale žádný sen není příliš velký, a tak se partička kluků rozhodne hrát hokej a vyhrát nad mnohem většími a zkušenějšími soupeři. K úspěchu Děti Nagana dovede prostořeký trenér Karel, kterého si zahrál Hynek Čermák.

Gump - pes, který naučil lidi žít

Příběh psí pravdy, lásky a naděje natočil režisér F. A. Brabec podle stejnojmenné veleúspěšné knižní předlohy Filipa Rožka. Gump bával toulavý pes do té doby, než našel své štěstí s člověkem. Povypráví vám svůj příběh o hledání psího štěstí, ale také o překážkách a pastech na cestě k tomu správnému člověku. V lidských rolích se představí Bolek Polívka, Eva Holubová, Ivana Chýlková, Karel Roden, Jana Plodková, Richard Krajčo, Patricie Pagáčová, Marek Taclík a další.

After: Tajemství

Vztahy jsou složitá věc. Tessu a Hardina čeká doposud největší výzva jejich vztahu – samotný život. Tessa po dokončení studií dostane práci snů, ale Hardin s ní touží začít společný život v Londýně. Rozdělit je ale může Hardinova žárlivost a schopnost Tessu opakovaně zraňovat. Jak dlouho dokáže Tessa vydržet koloběh žhavých vyznání, ošklivých scén a následného odpouštění? Do složité situace navíc vstoupí šokující rodinná tajemství a oba se musí brzy rozhodnout, zda jim úskalí stojí za to jít společně životem, nebo jestli se jejich cesty rozdělí.

Ve Videotéce najdete i předešlé díly trilogie After:

  • After: Polibek
  • After: Přiznání

Indián

Smyslem Ondřejova života jsou peníze. Je to arogantní workoholik, který vybudoval a vede úspěšnou firmu. Právě v Americe dojednal svůj životní obchod a vrací se domů. Jeho letadlo ale přelétá nad rezervací, kde se právě koná pohřeb indiánského náčelníka. Jeho duch stoupá k nebi a nedopatřením se vtělí do Ondřeje. Nemusíte být zrovna nejostřejší tužka v penálu abyste pochopili, že starý indián chce nad Ondřejem převzít otěže. Ondřej se ale jen tak lehce nevzdá, a tak vás čeká báječná podívaná plná absurdit s indiánskými prvky.


Jaké nové tituly jsme v říjnu 2023 přidali do Videotéky?

   • After: Tajemství
   • Chyby
   • Děti Nagana
   • Divoké pobřeží!!
   • Dračí země
   • Erhart
   • Gump - pes, který naučil lidi žít
   • Indián
   • Jan Žižka
   • Láska na talíři
   • Paralelní matky (ve Videotéce od 15. 10)
   • Příšerákovi 2 (ve Videotéce od 26. 10.)
   • V létě ti řeknu, jak se mám
   • VICE
   • Zkrať to, zlato


Přidali jsme do Videotéky v září

Karel Roden exceluje v dramatu Promlčeno

Eva, ambiciózní rozhlasová moderátorka, chtěla mít ve vysílání senzační událost. Odvysílá proto příběh Radka, jemuž pomáhá s vypořádáním se s vlastní minulostí. Radek se vrací do rodného města, aby zde nalezl jistou ženu. Svůj plán ale Radek pečlivě připravoval několik let. Do pochmurného příběhu, který odvypráví do televizní kamery, vtáhne nejen Evu, ale i pražskou kriminálku a další aktéry dlouho zapomenutých událostí. Zděšená je nejen Eva, ale i diváci. Je už vše promlčeno? Právě začal napínavý boj o čas a spravedlnost.

Vlk a lev: Nečekané přátelství

Alma neměla nikoho tak ráda, jak svého dědečka. Když dědeček zemře, Alma přeruší studium hry na piano a přesune se na čas na jeho chatu, která leží osamocená uprostřed kanadské divočiny na ostrově. Alma shodou náhod a okolností získá nové, poněkud netradiční, přátele. Mládě vzácného stříbrného vlka a lvíče. Všichni spolu spokojeně žijí v lese a učí se jeden od druhého, dokud se nestane nehoda. Alma je odvezena do nemocnice, vlk do rezervace a lev je odchycen do cirkusu. Zapomenou jeden na druhého, nebo spojí síly a najdou k sobě zase cestu?

Kdyby radši hořelo, komedie s Krobotem

To si tak poklidně žijete na vesnici, připravujete oslavu Velikonoc a podivujete se zelenému pivu. Když najednou všeobecnou pohodu naruší náraz dodávky do kašny na návsi. Řidič uprchne a místní začnou spřádat teorie, možná dokonce až konspirační. Lidem je totiž jasné, že šlo o teroristický čin, protože řidič raději před konfrontací se zodpovědností uprchnul. Pro náčelníka hasičů (Miroslav Krobot) je nastalá situace nebývalou vzpruhou, což se nedá říct o jeho nástupci. Ten má totiž přehnaný strach o vlastní rodinu. Jedna absurdní situace střídá druhou a vy se budete královsky bavit.

TIP: Nabídka Vodafone Videotéky čítá více než 2 000 titulů z české i zahraniční tvorby. V září jsme pro vás připravili tematický výběr Škola základ života.

Šťastný nový rok 2: Dobro došli

Marek požádá Hanu o ruku na Silvestra a svatbu si naplánují u moře v Chorvatsku. Zdánlivě jednoduché přípravy se díky trojici Haniných kamarádek promění především ve spoustu napětí, dramatu a mnohdy komických situací. Zkrátka, všichni dělají všechno pro to, aby původně nekomplikovanou svatbu nastávajícím novomanželům co nejvíce zkomplikovali. Možná k ní nakonec ani nedojde...

Film roku možná bude film roku

Co uděláte, jakmile máte velké umělecké ambice a neomezený rozpočet na natočení filmu? Penélope Cruz je slavná excentrická režisérka a jejím úkolem je natočit nejlepší film všech dob. Hlavní potíž ale nebude ve scénáři, nýbrž v hercích. Hlavní hrdinové jsou oba slavní a etablovaní herci a upřímně řečeno se navzájem moc nemusí. Je tedy otázkou, kdo z nich vydrží až do poslední klapky. Satira na herecké manýry s notnou dávkou humorné sebereflexe vám rozhodně nenechá bránici v klidu.

Hádkovi se překvapivě rádi hádají

Hádkovi jsou vykutálená rodinka. Na první pohled soutěží v tom, kdo ze dvou bratrů má lepší rodinu, pod povrchem faleš a drama. Potom je celkem jasné, co se začne dík, jakmile dědečka odvezou do nemocnice a vypadá to, že se z ní už nevrátí. Švagrové si ani tak nejdou po krku, jako po dědictví po dědovi. A to ještě nevědí, že si pro ně dědeček připravil speciální úkol. Chtěl by ještě jednou vidět moře. S celou rodinou. Jestli vás zajímá, jak se tahle vykutálená rodinka nedohodne, zamiřte do Videotéky.

Vodafone Videotéka nabízí přes 2000 titulů všech žánrů. Sledovat ji spokojeně proto může celá rodina. Videotéku máte automaticky v rámci televizních tarifů Komfort a Komplet. K tarifu Klasiku si ji doobjednejte za pouhých 99 Kč měsíčně.

Přidali jsme do Videotéky v srpnu

S příchodem jara oživla i naše Videotéka, které se v březnu rozrostla o nové komedie, dramata a animáky. Třeba o bláznivou komedii Super-blb nebo o veselý příběh o tvdohlavé fence s názvem Pes. Užijte si parádní filmy bez reklam, ve skvělé kvalitě a s neomezeným počtem přehrání.

Pes

Býval to legendární voják, ale momentálně je tak trochu z formy. Chtěl by ale zpátky do služby. A tak Briggs, mariňák ve výslužbě, dostane speciální úkol. Dopravit psí fenku Lulu na pohřeb jejího bývalého pána. Na úkol dostane celý týden, který společně stráví v autě na cestě podél pobřeží Tichého oceánu. Briggs je tak trochu lehkovážný frajírek a Lulu zase svéhlavá psí dáma. Oba tak čeká série průšvihů a vás zase na oplátku královská zábava u komedie Pes.

TIP: Sekce Extra ve Vodafone Videotéce nabízí nově pořady televizních stanic Crime + Investigation a History

Láska hory přenáší

Říká se, že Láska hory přenáší. Ale co když jste na opravdových horách a máte se zrovna provdat za lásku svého života, která je, ehm, po prohýřené noci nezvěstná? Přenesli byste se přes to? Hrdiny bláznivé komedie čeká opravdu šílený den v horském hotelu. A jelikož vše závisí na úhlu pohledu, odvypráví vám své zážitky rovnou třikrát ze tří různých pohledů. Můžete se tak vžít do role nevěsty Alex, která rozhodně nebude sedět se založenýma rukama a vydá se svého vyvoleného hledat na vlastí pěst. Nebude chybět ani hysterická matka nevěsty nebo stoicky klidný otec. Ale nebojte, vše nakonec dobře dopadne a zítra to může být koneckonců ještě horší než dnes.

Tip: Každý měsíc obměňujeme ve Videotéce výběr zhruba 10 titulů s názvem Volná filmová zóna pro každého. Je dostupný pro všechny předplatitele Vodafone TV nehledě na tarif.

Super-blb

Kdo nechtěl být v dětsví nebo pubertě superhrdinou, ať hodí sběratelským kouskem Thorova kladiva. Nicméně autoři bláznivé francouzské komedie nemají pro geeky pochopení, a tak si z vás budou dělat hodinu a půl nelítostnou legraci. Hlavním hrdinou je herec Cedric a je to tak trochu blb. Možná dokonce Super-blb. Dostane ale parádní hereckou šanci, hlavní roli superhrdiny Badmana. Pro Cedrica je to velká věc, a tak se svým hrdinou usíná i vstává poctivě každý den. Badman se mu doslova zažere pod kůži, takže Cedric brzy přestane rozlišovat mezi nasvícenou scénou při natáčení a reálným životem. Není náhodou skutečným neohroženým hrdinou, který dokáže chránit slabé a postavit se zlu? Inu, není, a proto se z jeho života stane série katastrof, zmatků a náhod, při kterých se budete smíchy popadat za břicho.

TIP: V březnu patří Vodafone Videotéka ženským hrdinkám. Omrkněte čtyřicítku filmů, ve kterých figurují obdivuhodné ženy.

Princezna rebelka

Mia je sice trochu umouněná a rozčepýřená. Ale jinak je to velmi samostatné a vynalézavé děvče protřelé životem. Jak by taky ne. Je jí teprve dvanáct let a většinu života strávila na ulici. Umí se o sebe velmi dobře postarat, vždyť je Princezna rebelka. Se svými nejlepšími parťáky, třemi ochočenými lasičkami tvoří nerozlučnou partu, která se přes den baví hlavně krádežemi jídla a lumpárnami na hradě. Ošálit stráže, ulovit dobré jídlo a šup zase rychle pryč. Jednoho dne se ale Mia na útěku narychlo se převlékne do princeznovských šatů. V tu samou chvíli ale Mia uvidí velkou nepravost a rozhodne se nenechat ji být. Miin život tak ale dostane nečekaný spád a její nové dobrodružství nakonec otřese celým královstvím.

Mazané kočky

Naši nejmenší mohou nově ve Videotéce zažít ztřeštěné komediální příběhy vtipných kočiček a pejsků. Seriál Mazané kočky má celkem 52 dílů, takže si zábavy se zvířátky užijete společně víc než dost.


Vodafone Videotéka nabízí přes 2000 titulů všech žánrů. Sledovat ji spokojeně proto může celá rodina. Videotéku máte automaticky v rámci televizních tarifů Komfort a Komplet. K tarifu Klasiku si ji doobjednejte za pouhých 99 Kč měsíčně.Nové dokumenty ve Videotéce

Únor patřil ve Vodafone TV divokým šelmám a nejinak tomu bylo i ve Vodafone Videotéce. Nově si můžete kdykoliv pustit celkem 10 dokumentů, které přináší strhující záběry na život ohrožených kočkovitých šelem bojujících dennodenně o přežití. Ponořte se do Života levhartice nebo zakuste nefalšovanou Lví válku.

Život gepardice

Snímek Derecka a Beverly Joubertových natočený v Keni sleduje gepardici Immani, která neohroženě chrání svá čtyři mláďata před gepardím samcem i dalšími predátory.

Levhart teenager

Pemba je tak trochu mamánek. Ve svých dvou letech by už měl žít nezávisle, ale on je stále doma. Jako většina teenagerů je netrpělivý a svéhlavý, a proto selhává při sledování kořisti a lovu samotném a matka jej musí živit. Když se vážně zraní, musí Pemba najednou rychle dospět a postarat se o sebe sám. Podaří se mu zpřetrhat mateřská pouta, postavit se na vlastní nohy a vyjít tak vstříc dospělosti.

Lví válka

Lví království mohou mít podobu savany oplývající dostatkem kořisti i pouště bez jediné kapky vody. Kdo je tedy v tak rozmanitých podmínkách skutečným vládcem zvířecí říše?

Nelítostné království

Oblast Mombo v severní Botswaně je skutečným nelítostným královstvím, kde mír nikdy dlouho nevydrží a o nadvládu se musí krutě bojovat. Nejprve je třeba vyhnat hyeny a obnovit moc. Každý se musí poprat o přežití a místo na slunci.

Další nové dokumenty o divokých šelmách ve Vodafone Videotéce:

  • Putování za velkými kočkami
  • Život mezi šelmami
  • Ruský tygr: Král tajgy
  • Thajské divoké kočky
  • Očima levharta
  • Šelmy v ústraní