Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

9. ledna 2023

S lednovými novinkami ve Videotéce si užijete spoustu legrace

S novým rokem jsme obohatili naši Vodafone Videotéku hned o několik českých a zahraničních komedií, které vás pobaví svým osvědčeným humorem. Nezapomeňte, že až do konce ledna je Videotéka přístupná všem zákazníkům Vodafone TV včetně předplatitelů tarifu Klasik.

Co jsme komu všichni udělali

Francouzská bláznivá komedie Co jsme komu udělali má neméně bláznivé pokračování s rozšířeným názvem Co jsme komu všichni udělali. V prvním filmu manželé Verneuilovi provdali i čtvrtou dceru, v pokračování se snaží udržet všechny dcery i s rodinami ve Francii, což pro starší manžele nabere nečekaný spád, a hlavně pořádnou oslavu jejich 40. výročí. Na tu sezvou dcery širokou rodinu z celého světa a divák se tak dočká parádní, a hlavně legrační podívané. Pobavte se, této rodinné oslavy se protentokrát účastníte jen prostřednictvím obrazovek Vodafone TV.

Známí neznámí

Námět filmu Známý neznámý důvěrně znáte z italského originálu Naprostí cizinci. Skupina přátel se sejde, aby spolu oslavili příchod Nového roku. Tahle parta se už zná velmi dobře, a tak Silvestrovský večírek okoření zdánlivě nevinný nápad. Všichni musí odložit své mobilní telefony na stůl a všechny příchozí hovory nebo zprávy sdílet s celým osazenstvem. Jak málo stačí, abyste si uvědomili, že i zdánlivě známí lidé jsou pro vás vlastně úplně neznámí? A jak se scenárista Petr Jarchovský popasoval se známým scénářem a napasoval ho na důvěrně známé prostředí?

Záhada v St. Tropez

Kdo by nemiloval bláznivé francouzské komedie. A také 70. léta plná optimismu a štěstí. Obzvláště, pokud jste miliardář žijící na vrcholku společenského žebříčku jako Claude Tranchant. Jeho životní štěstí ale naruší autonehoda rodinného přítele. Automobil totiž patřil Claudově ženě Élaine, a měl proříznuté brzdy. Tím je Záhada v St. Tropez na světě. Šlo snad o život Élaine? A tak Claude s pomocí vlivných přátel pověří komisaře s tváří Gérarda Depardieu, aby pátrání po domnělém vrahovi svěřil nejlepšímu z pařížských detektivů. Nesnadný úkol nakonec dostává roztržitý a vlastně naprosto katastrofální detektiva Bouline.

Chlap na střídačku

Zuzana (Ivana Chýlková) je již 15 let šťastně vdaná. Její štěstí trvá přesně do té doby, než zjistí, že její manžel Jiří (Jiří Langmajer) má poměr s jinou ženou. Zuzana se rozhodne pro poměrně netradiční řešení. Rozhodně, že si se svou sokyní v lásce vezmou Jiřího do střídavé péče. Milenka Lenka souhlasí a Jiří je postaven před hotovou věc a stává se z něj poněkud nedobrovolně Chlap na střídačku. Perfektní plán se ale postupem času mění v peklo jak pro Jiřího, tak pro Lenku, která nepočítala, že do střídavé péče do své garsonky dostane nádavkem i dvě děti. Jak jistě tušíte, o humor nebude nouze.

Vodafone Videotéka nabízí přes 2000 titulů všech žánrů, proto ji může s radostí sledovat celá rodina. Videotéku máte automaticky v rámci televizních tarifů Komfort a Komplet. V rámci vánoční akce je Videotéka ještě i po celý leden přístupná také předplatitelům tarifu Klasik. Poté si ji k tarifu Klasik můžete doobjednat jen za 99 Kč měsíčně.