Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

23. ledna 2023

Vyšehrad, Deníček moderního fotra a Bábovky jsou nejsledovanějšími tituly ve Videotéce za rok 2022

Rok 2022 byl ve Vodafone Videotéce bezpochyby rokem pohádek a důvěrně známého českého humoru. Ten ostatně diváky baví ze všeho nejvíce. Žebříček sledovanosti s obrovským náskokem vyhrál seriál Vyšehrad, který nasbíral 80 tisíc zhlédnutí. V závěsu je film Deníček moderního fotra s 30 tisíci zhlédnutí a třetí pozici obsadil film Bábovky.

Žebříčku nejsledovanějších titulů za rok 2022 pomohl i současný televizní trend. Lidé si totiž stále častěji pouští filmy ze záznamu či z Videotéky spíše než v rámci živého televizního vysílání. Proto se v první desítce objevilo hned několik oblíbených vánočních pohádek a filmů. Důvod je nasnadě, lidé raději usedají k televizi v čase, kdy mají prostor a náladu pustit si televizní pořad podle svého vkusu a nálady. Vodafone Videotéka také nabízí stále více titulů v nejlepší možné kvalitě zvuku a obrazu, což si samozřejmě diváci rádi vychutnají. Pochopitelně je velkým lákadlem i nerušené vysílání bez reklam.

Top 10 nejsledovanějších filmů a seriálů roku 2022 ve Vodafone Videotéce:
  1. Vyšehrad
  2. Deníček moderního fotra
  3. Bábovky
  4. Anděl Páně 1&2
  5. Tři oříšky pro Popelku
  6. Čertí brko
  7. Pat a Mat
  8. Máša a medvěd
  9. Prvok, Šampón, Tečka a Karel
  10. Pelíšky

Vítězí seriál Vyšehrad a král Lavi

Nekorunovaným králem Vodafone Videotéky pro rok 2022 je televizní hit, seriál Vyšehrad. Rozený fotbalový talent a průšvihář Julius „Lavi“ Lavický se svým týmem FK Slavoj Vyšehrad nasbíral v loňském roce celkem 80 tisíc zhlédnutí

Deníček moderního fotra bere zlato mezi filmy a celkově stříbro

Diváci se prostě chtějí smát (na účet ostatních)! Jak jinak si vysvětlit, že i druhou pozici v žebříčku celkové sledovanosti ve Vodafone TV v roce 2022 obsadila komedie, tentokrát je to ale film Deníček moderního fotra. Příhody čerstvého otce na rodičovské, ale rozhodně ne dovolené, přilákaly 30 tisíc diváků a jasně tak zvítězily v boji o pozornost předplatitelů Vodafone TV v kategorii filmů.

Bronzovou pozici ovládly Bábovky

Třetí místo ve sledovanosti za rok 2022 obsadila filmová adaptace románu Radky Třeštíkové –⁠ Bábovky. Velký příběh se spoustou dalších malých příběhů, kde v rolích jednotlivých „bábovek“ excelují Bára Poláková, Táňa Pauhofová, Jana Plodková a Lenka Vlasáková. Skrývají spoustu tajemství, rozplétají vztahové nitky a po svém prožívají zábavné, trapné i vážné životní momenty.

Diváky baví i klasické vánoční pohádky a oblíbené dětské seriály

Do Top 10 se zcela pochopitelně probojovaly i oblíbené vánoční pořady jako Pelíšky, Tři oříšky pro Popelku, Čertí Brko nebo Anděl páně 1 a 2. Vždyť Vodafone Videotéka byla po celý prosinec dostupná i pro zákazníky s nejnižším TV tarifem Klasik. Na své si přišli i nejmenší diváci, kteří se nemohli nabažit seriálů Pat a Mat a Máša a medvěd. Kromě pohádek se do první desítky probojovala i adaptace románu Patrika Hartla, zábavná komedie Prvok, Šampón, Tečka a Karel.

Vodafone Videotéka nabízí přes 2000 titulů všech žánrů. Sledovat ji spokojeně proto může celá rodina. Videotéku máte automaticky v rámci televizních tarifů Komfort a Komplet. K tarifu Klasik si ji můžete doobjednat jen za 99 Kč měsíčně.