Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

9. ledna 2023

Objevte nové a nepoznané. Na Vodafone 100 otevíráme stanici Viasat Explore

Objevujte, bavte se, užijte si adrenalin. Na televizní stanici Vodafone 100 pro vás v lednu vysíláme program prémiové dokumentární stanice Viasat Explore. Po celý měsíc si tak můžete užít třeba dokumenty o zvířatech, vědě a technologiích, ale i zákulisí extrémních sportů. Z lednového programu vám doporučujeme např. seriál Truckeři na okreskách.

Viasat Explore je televizní stanice, která dává nahlédnout pod pokličku vzrušujících a zábavných dobrodružství při cestě za porozuměním světa kolem nás. Nabízí také šokující a překvapivá odhalení ze zákulisí extrémních sportů nebo z kriminálního prostředí. O zábavu a adrenalin tak nebudete mít rozhodně nouzi.

Na Viasat Explore doporučujeme: Truckeři na okreskách

Zapněte si bezpečnostní pásy a pevně se držte, protože nejdivočejší parta silničářů je zpět a brázdí neúprosný terén západní Kanady s většími zakázkami, většími stroji, a ještě většími spory. Velký Donny, Dave, Dale, Craig a Angela jsou vyzbrojeni arzenálem dovedností pro odstraňování problémů a plni odhodlání, ať už převážejí naléhavý a životně důležitý náklad nebo zkoušejí své síly při stěhování a odstraňování následků v problematických místech. Tým čeká pokaždé těžký boj s nástrahami matky přírody, který prověří jejich odvahu a odhodlání na každém kilometru cesty.

Seriál Truckeři na okreskách sledujte od 6. ledna od 21:00

Na Viasat Explore doporučujeme: Výnosné ojetiny

V páté sérii budeme opět sledovat netradiční rodinu, která letos objeví a vydraží více než 3 000 klasických vozů. Žádné vozidlo není zakázáno a v aukci se objeví všechny druhy motorů, protože pojem „klasický vůz" se neustále mění. Britští plnokrevníci jako Aston Martin se znovu objevují vedle klasických vozů nového trhu jako Ford Sierra Cosworth. Obě auta stojí na stále kolísajícím trhu velké aukční částky, ale vždy se dají najít výhodné nabídky.

Seriál Výnosné ojetiny sledujte od 6. ledna od 22:00

Televizní program Vodafone 100 je dostupný pro všechny předplatitele Vodafone TV. Každý měsíc vysílá jiný prémiový program. V ledu 2023 je to prémiová dokumentární stanice Viasat Explore. Chcete-li si její program užívat po celý rok, přidejte si k tarifu Klasik balíček Koktejl za 99 Kč měsíčně. Anebo přejděte na vyšší televizní tarif Komfort či Komplet a užívejte si Vodafone TV bez omezení.