Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

12. listopadu 2021

Objevte zázraky přírody s Vodafone TV

Milovníci dokumentů z dílny National Geographic by teď měli zpozornit. Na kanálu Vodafone 100 si celý listopad vychutnáte nejoblíbenější dokumenty z celého světa. Využijte dlouhé podzimní večery a objevte divy naší planety s Vodafone TV.

Prokrastinujte u televize efektivně

National Geographic nevysílá jen nádherné dokumenty o životě zvířat. Procestujte pohodlně z gauče celý svět. Nahlédnete pod pokličku těm nejlepším kuchařům světa a rozlouskněte ty nejdivočejší záhady naší planety. Přizvěte i děti a dejte si hodinu zeměpisu společně.

Už žádné nudné dokumenty, které přepnete po pěti minutách. National Geographic vás vtáhne do děje, ukáže vám fyzikální zákony v praxi. Pamatujete si, jak jste v hodinách dějepisu často usínali? To se vám v případě historických dokumentů z produkce National Geographic fakt nestane.

Jediný TV kanál, který působí pozitivně na vaši mozkovou kapacitu

No opravdu. S National Geographic váš mozek jen tak nezakrní. Nadchne vás pro vědu, historii i přírodní vědy. Kdo by se nechtěl blýsknout u večeře se známými tím, že přesně popíše, co se stalo během operace Overlord? Nabité znalosti využijete v hospodě na Pub quizu nebo na silvestra u vědomostních her.

Co by vám nemělo uniknout?

Bylo těžké vybrat jen 3 tipy na dokumenty. Proto jsme se rozhodli, že vám představíme takové, které může sledovat celá rodina. To abyste si užili společný čas s dětmi, aniž byste pohli prstem. Respektive, někdo tu televizi ještě musí zapnout, ale k tomu se hodí právě ty děti vedle vás. Tak jdeme na to.

Pro milovníky knih Jacka Londona

3 týmy, 10 dní a jeden cíl – přežít v nespoutané divočině. Člověk a jeho nejlepší parťák pes vyrážejí na nejdivočejší dobrodružství jejich společného života. Odpovězte společně s nimi na Volání divočiny.

Sledujte Volání divočiny od 12. listopadu každý pátek v 18:00 a 18:48.

Hitlerův poslední útok

6. června 1944 se jednotky spojenců vylodí v Normandii a zahájí tak konečně úspěšnou invazi na okupovanou západní Evropu. Hitler však nedává spojencům nic zadarmo, a tak před nimi stojí náročný, vyčerpávající a téměř zoufalý úkol – dostat se až k Berlínu. Poznejte jednotlivé příběhy do skládačky, která vedla k osvobození Evropy.

Sledujte Hitlerův poslední útok od 6. listopadu každou sobotu ve 21:00.

Seriál pro neposlušné pejsky a jejich zoufalé majitele

Stává se vám běžně na procházce se svým psím miláčkem, že ani napotřetí neposlechne a jde se přes půlku parku přivítat s dalším psem? Tak pro vás máme tip na seriál, který vám pomůže proniknout do tajů nejlepších výchovných metod amerického psího trenéra Matta Beisnera. A možná vám během sledování dojde, že ten pes, co sedí vedle vás, je úplně zlatíčko.

V seriálu Neuvěřitelné psí příběhy se psí trenér Matt Beisner setkává s těmi nejzuřivějšími a nejnebezpečnějšími psi, kteří trápí své majitele. Matt je tady od toho, aby jim pomohl. Sledujte, jak se z bázlivého psa, který je schopen napadnout i majitele, stává díky Mattovým výchovným metodám opravdový přítel člověka.

Pro sledování Neuvěřitelných psích příběhů si nastavte budík každé pondělí na 18:00.

Soutěž!

S National Geographic můžete aktuálně vyhrát Barbie panenky průzkumnice. Sledujte náš Facebook a Instagram, kde bude soutěž probíhat. A nezapomeňte se naladit na kanál Vodafone 100, kde po celý listopad je National Geographic pro všechny zdarma!

Foto: National Geographic