Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

22. ledna 2024

Pořiďte si nový Vodafone TV 3 box. Promění každou televizi v chytrou

Vodafone TV můžete sledovat skrze aplikaci nebo televizní boxy (dříve set-top boxy). Nejnovějším přírůstkem mezi našimi TV boxy je Vodafone TV 3. Navrhli jsme jej pro maximální divácký komfort se všemi vymoženostmi moderní doby jako je OS Android, hlasové vyhledávání přes funkci Google Asistent nebo zabudovaný Chromecast.

Momentálně si v nabídce Vodafonu můžete pronajmou jeden ze tří typů TV boxů:

  • Klasický TV box za 70 Kč měsíčně
  • Prémiový TV box s hlasovým ovládáním v češtině
  • Exkluzivní Vodafone TV 3 box s OS Android a zabudovaným Chromecastem

Vodafone TV 3 box si můžete pronajmout ke svému Vodafone TV balíčku za 120 Kč měsíčně.

Operační systém Android

Přímo v TV boxu si můžete stáhnout aplikace, hry, hudbu (například Spotify) a další aplikace z obchodu Google Play.

Hlasové vyhledávání

Přes službu Google Assistent můžete vyhledávat (třeba filmy nebo herce) nejen přímo na Vodafone TV, ale i v aplikacích, které jste si do TV boxu stáhli.

TIP: Přečtěte si, co je nového ve Vodafone Videotéce. Nové seriály nebo filmy mapujeme i na oblíbených streamovacích službách.

Zabudovaný Chromecast

Pokud nemáte novější model televize s integrovanou funkcí Chromecast, bude se vám hodit, že je Chromecast zabudovaný v TV boxu. Snadno tak můžete přenést obsah z třeba z mobilu na televizní obrazovku.

TIP: Více informací o našem novém exkluzivním TV3 boxu najdete také v Centru Péče.

Možnost připojení přes Wi-Fi

Pro co nejlepší kvalitu a stabilitu doporučujeme zapojit TV box přes ethernetový kabel. Pokud ale máte modem daleko, můžete TV box připojit přes Wi-Fi.

Streamovací služby v TV 3 boxu

Skrze Vodafone TV 3 box můžete pohodlně sledovat i své oblíbené filmy a seriály na streamovacích službách HBO Max (je součástí TV balíčku Cinema), Voyo (je součástí TV balíčku Family) a Prime Video. Netflix vám bohužel z důvodu vysokých nároků na certifikaci v tomto boxu fungovat nebude.


Chcete-li si pořídit nový TV 3 box, stačí zavolat na naši zákaznickou linku nebo se zastavte na jedné z našich prodejen. V druhém případě si můžete box rovnou odnést domů, zavoláte-li na linku, potom vám ho domů doručí kurýr.