Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

1. května 2023

Fanoušci sportu, těšte se! Ve Vodafone TV nově naladíte i Premier Sport 1 a 2

Máme parádní zprávu pro všechny fanoušky sportu. Do nabídky Vodafone TV přidáváme špičkové sportovní stanice Premier Sport 1 a Premier Sport 2. Vysílají špičkový evropský fotbal, UFC, NFL včetně Super Bowlu a basketbal.

Nejlepší fotbalové ligy Evropy v jedné televizi

Doplnění Vodafone TV o stanice Premier Sport 1 a Premier Sport 2 znamená, že pro vás pokrýváme kompletní fotbalovou Ligu mistrů a výrazně rozšiřujeme nabídku živých přenosů z Evropy, ať už je to německá Bundesliga, italská Serie A, španělská LaLiga, skotská Premiership nebo Saúdská liga s Cristianem Ronaldem.

TIP: Protože fotbal nabízí Vodafone TV i na dalších sportovních stanicích, neuniknou už nikomu atraktivní zápasy v bojích o klubové tituly. Objevte Vodafone TV Sport.

Světový sport živě v díky Premier Sport 1 a 2

Stanice Premier Sport toho vysílají mnohem více než jen fotbal. V programu špičkových sportovních stanic vás čeká i to nejlepší ze světa smíšených bojových umění MMA, tedy ligu UFC s výraznou českou stopou. Za ní stojí Jiří Procházka, který se stal vůbec prvním českým šampionem UFC.

Přibudou i přenosy z basketbalové Euroligy s Janem Veselým a Tomášem Satoranským nebo nejslavnější liga amerického fotbalu NFL včetně tradiční sportovní akce roku Super Bowl.

TIP: Přečtěte si, jaké nejlepší sportovní přenosy vysíláme ve Vodafone TV každý měsíc

Kde obě stanice naladíte?

Premier Sport 1 naladíte ve Vodafone TV na pozici EPG 69 a také na pozici 100. Pro sledování Premier Sport 2 přepněte na pozici EPG 70. Obě stanice budou volně dostupné do 30. června 2023 pro předplatitele TV tarifů Komfort a Komplet.

TIP: Program INULTRA se přesouvá ze své pozice EPG 70 na novou pozici EPG 60.

Zákazníci s vlastní TV a CI+ modulem a kartou najdou Premier Sport 1 a 2 v multiplexu 770 MHz, SR6900, QAM64. Program pro dospělé Hustler HD byl přesunut na místo rezervy v multiplexu 754 MHz, SR6900, QAM64. Doporučujeme pouze manuální doladění obou frekvencí. 

Předplatitelé tarifů Komfort a Komplet mají až do 30. 6. špičkové sportovní stanice Premier Sport 1 a Premier Sport 2 v ceně. Pro ostatní zákazníky Vodafone TV jsou obě stanice součástí Vodafone TV Sport.