Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

3. dubna 2024

Namačkejte na ovladači číslo 30 a pusťte si pecky na Warner TV

Od 3. dubna ve Vodafone TV naladíte nově kultovní seriály i americkou klasiku. Vše vysílá stanice Warner TV, kterou teď najdete na pozici 30. Většinu pořadů stanice vysílá s českým dabingem, ostatní obsah je s českými titulky. Nevíte, co si pustit jako první? Mrkněte na naše tipy.

Česká republika je teprve druhý trh v Evropě po Itálii, kde bude Warner TV vysílat. Do programové nabídky se probojují jak klasické a mnohdy kultovní filmy, majoritu vysílání budou ale tvořit seriály. Vysílání nabídne i naprosté novinky, které jste doposud mohli vidět výhradně na platformě HBO Max

Tip Vodafonu: Uklízečka (Cleaning Lady)

Co všechno je matka schovná udělat, aby zachránila život svého syna? Kambodžská lékařka Thony přijela do USA, aby zajistila synkovi Lucovi léčbu autoimunitní nemoci. Systém ale selhal a Thony je nucena se skrývat a vydělávat na živobytí, jak je jen možné. Proto se stane uklízečkou profesionálních zločinců a využije své inteligence, aby se prosadila v podsvětí.

  • Premiéru první sezóny seriálu Uklízečka sledujte v pátek 5. dubna. Warner TV vysílá hned dva nové díly za sebou.
  • Chcete-li být napřed, seriál Uklízečka naladíte na platformě HBO Max, která je již součástí balíčku Vodafone TV Cinema.

Tip Vodafonu: Hranice nemožného (Fringe)

Americký seriál Hranice nemožného stvořila partička ve složení J. J. Abrams, Alex Kurtzman a Robert Orci. Společně vdechli život sci-fi, které má prvky Akt X, The Twilight Zone nebo třeba Černého anděla. Seznámíte se s partičkou vyšetřovatelů z divize Fringe, která vyšetřuje zdánlivě nesouvisející případy. Vyšetřovací tým a diváci se postupně setkávají s mutacemi, chimérami, nadpřirozenými jevy iparalelním vesmírem.

Tip Vodafonu: Tematické večery

Každé úterý od 20:00 vás na Warnet TV čekají Sci-fi úterky. V dubnu si určitě nenechte ujít filmy jako 2001: Vesmírná odysea, Westworld nebo Beetlejuice. Co s pátečním večerem? Jesti holdujete domácímu kinu a pohodlí, doporučujeme Pátečí trháky. Každý pátek ve 20:00 Warner TV vysílá megafilm jako Zrodila se hvězda, Selena nebo Madisonské mosty. A každou neděli ve 20:00 si domů můžete pozvat hosty z ranku superhrdinů. Během každé dubnové Neděle se superhrdiny pohostíte sérii filmů s Batmanem, kterou v květnu vystřídá řada snímků se Supermanem.

Přístup k Warner TV mají od 3. dubna 2024 všichni předplatitelé Vodafone TV již se základním balíčkem. Základní balíček Vodafone TV pořídíte již od 150 Kč měsíčně v kombinaci s pevným internetem. V ceně je více než 100 televizních programů pro celou rodinu.