Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Vodafone TV

Bavte se a učte se s naší digitální televizí.

30. dubna 2021

Jak (a proč) aktivovat HBO GO, když už máte HBO

Televizní programy HBO svou nabídkou potěší nejednoho fanouška dobré zábavy a kvalitní kinematografie. Co když se ale nechcete omezovat pouze na harmonogram televizního programu? Existuje něco víc? Odpověď je nasnadě: HBO GO.

HBO baví diváky v České republice už od roku 1994 a dodnes se stará o to, aby filmové či seriálové pecky a trháky ze stříbrného plátna spatřily i světlo televizních obrazovek. Kromě toho je HBO proslulé i svou vlastní produkcí (vzpomeňte si například na úspěšný seriál Hra o trůny).

Přesto mají televizní programy jednu velkou nevýhodu. Ačkoli i sledování televize je dnes díky funkcím jako je zpětné zhlédnutí mnohem pohodlnější, stále musíte čekat, až se váš očekávaný titul dostane do vysílání. Na tuhle nepříjemnost ale snadno vyzrajete s HBO GO, se kterým už na nic čekat nemusíte.

HBO GO: televize, která skáče, jak pískáte

Dobám, kdy jen znuděně přepínáte mezi kanály, už odzvonilo. S HBO GO získáte přístup do našlapané videotéky plné filmů, seriálů i dokumentů, které jen čekají na to, až na ně budete mít chuť.

Už žádné sledování vysílacích časů! S HBO GO si jediným kliknutím pustíte cokoli a kdykoli. Do této online „videopůjčovny“ se totiž dostanete nonstop – 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Najdete tu více než 1500 filmů a seriálů, přičemž nové tituly do videotéky přibývají každý týden. To ale není všechno:

 • S HBO GO snadno zabavíte i své ratolesti. V nabídce jsou stovky dětských pořadů. Pokud nechcete, aby děti měly přístup k celé nabídce, můžete jim nastavit rodičovský zámek.
 • Nemusíte se bát ani toho, že byste své televizi nerozuměli. Všechen obsah má nastavitelné české titulky nebo dabing.
 • Novinky do HBO GO většinou zamíří dřív, než se dočkají premiéry v televizi.
 • Díky aplikaci HBO GO můžete své oblíbené filmy i seriály sledovat i na dalších zařízeních – třeba na telefonu, počítači nebo na tabletu. Televizi na zavolání tak máte vždy v kapse!

HBO neplatí za krále filmových stanic jen tak. V nabídce HBO GO najdete hollywoodské premiéry takových trháků, jako je Wonder Woman 1984 nebo také brzy hranou verzi Mulan, ale i řadu kvalitních filmů a seriálů, které potěší nejednoho filmového nadšence.

V HBO GO samozřejmě nechybí ani nabídka z originální produkce HBO, včetně titulů, které získaly čestná ocenění (například Boj o moc). Chcete nové díly vidět jako první? Premiéra těchto pořadů je uváděna právě přes platformu HBO GO.

Jak aktivovat HBO GO?

Nejprve si ověřte, zda už nemáte HBO GO ve svém současném televizním balíčku. HBO GO dostanete spolu s televizními programy HBO ve speciálním HBO balíčku Vodafone TV, který si můžete přikoupit ke své současné nabídce za 199 Kč, a nebo v balíčku Superfilm, který si můžete přikoupit za 249 Kč. Opravdoví fajnšmekři, kteří si potrpí na širokém výběru programů, si žádný další balíček platit nemusí. HBO programy a videotéka HBO GO jsou v ceně TV tarifu Komplet.

Jak aktivovat HBO GO:

 1. Přejděte na web www.hbogo.cz a zvolte Registrace - Aktivovat HBO GO.
 2. Vyberte operátora Vodafone a zadejte číslo Vodafone TV účtu a unikátní kód. Oba dva najdete po přihlášení do Můj Vodafone v sekci Vodafone TV a Služby - Aplikace třetích stran.
 3. Registraci na www.hbogo.cz dokončíte zadáním emailu, hesla a svých osobních údajů.

Jak se přihlásit do HBO GO a ke HBO GO sledovat?

 1. Do HBO GO se už poté přihlašujete svým emailem a heslem z registrace na www.hbogo.cz 
 2. Stáhněte si aplikaci HBO GO do své chytré televize, telefonu či tabletu (přímo z online obchodů jako Google Play či Apple AppStore) a užívejte si zábavu na jediné kliknutí, ať jste kdekoli.
 3. V případě problémů můžete využít naší stránku Podpory.

Pozor: Aplikace HBO GO není součástí VTV Boxu. Pro sledování videotéky použijte aplikaci ve své chytré televizi, telefonu či tabletu. VTV Box obsahuje pouze aplikaci HBO OD, která funguje velmi podobně jako HBO GO, tedy můžete v ní také sledovat filmy a seriály na vyžádání. Žádná nová registrace není potřeba a vše je v ceně vašeho tarifu. 

Stále nemáte dost? Mrkněte se na nabídku Vodafone televize nebo prozkoumejte naši Vodafone videotéku.

5 dubnových novinek ve Vodafone videotéce

Užijte si zábavný večer na zámku s novodobou šlechtou nebo se ponořte do reality dnešního internetu. Dubnové novinky Vodafone videotéky potěší snad každého.

Vyberte si TV tarif

TV Klasik

Oblíbené české programy doplněné o praktické video funkce.

150 Kč měsíčně

 • 40+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání

TV Komfort

Pestrá kolekce programů různých žánrů, z toho více než polovina v HD kvalitě.

302 Kč měsíčně

 • 70+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
Doporučujeme

TV Komplet

Nabídka všech programů, včetně prémiových, za skvělou cenu.

601 Kč měsíčně

 • 100+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
 • HBO a HBO GO v ceně

TV Klasik

Vaše oblíbené české programy doplněné o praktické video funkce.

299 Kč měsíčně

Koupit

 • 40+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání

TV Komfort

Pestrá kolekce programů různých žánrů, z toho více než polovina v HD kvalitě.

499 Kč měsíčně

Koupit

 • 70+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
Doporučujeme

TV Komplet

Nabídka všech programů, včetně prémiových, za skvělou cenu.

899 Kč měsíčně

Koupit

 • 100+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
 • HBO a HBO GO v ceně

V ceně je již započítáno 70 Kč za pronájem set-top boxu. V případě nákupu prémiového set-top-boxu příplatek 50 Kč.

Televize plná vychytávek

Jak rychlý internet potřebuji pro Vodafone TV?

Jak získat zvýhodněnou cenu Vodafone TV?

Jaká je cena za set-top box?

Jak Vodafone TV zapojím a potřebuji set-top box?

Kde najdu další podrobné informace?

Jaké jsou možnosti členství pro Netflix?

Už jen jeden krok

Odešlete nám svůj výběr a nechte na sebe kontakt. Zavoláme vám a objednávku společně dokončíme.

Zítra se ozvemeKliknutím na „Objednat“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou.
Více o ochraně soukromí