Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Vodafone TV

Bavte se a učte se s naší digitální televizí.

21. května 2021

5 osvědčených hitů, které nově najdete na Filmboxu

Tituly, které nikdy nezklamou. 5 novinek ve videopůjčovně Filmboxu s sebou přináší oblíbené filmy, se kterými se budete smát i tajit dech.

Transformers

Pamatujete si ještě na staré dobré Autoboty a Decepticony? První díl Transformers, ve kterém září Megan Foxová a Shia LaBeouf jste mohli vidět v roce 2007. Historie Transformers ale začala mnohem dříve. Už v 80. letech se na pulty dostaly hračky výrobce Hasbro a brzy je následoval i animovaný seriál. Hraných akčních filmů se fanoušci dostali až o dvě dekády později.

Věděli jste, že při natáčení v roce 2007 se fanoušci mohli podílet na scénáři? Režisér Michael Bay je na oficiálních webových stránkách vyzval, aby mu poslali návrhy dialogu pro Optimuse Prima, který dosud nikdy nepromluvil. Tak nakonec vznikla i jeho památná věta: „Svoboda je právem všech myslících bytostí“.

Na Filmboxu si teď můžete pustit první 4 filmy Transformers. Maraton plný auto-robotů a akčních scén bude skvělou volbou nejen při propršených víkendech!

Shrek 3 a 4

Dobrácký zelený zlobr Shrek se k nám opět vrací s porcí zábavy. V tomto oblíbeném animáku se můžete těšit na královská dobrodružství, ve kterých nebudou chybět ani Shrekovi zábavní parťáci – Oslík s Kocourem v botách. Ve třetím dílu se k nim přidá i kouzelník Merlin a řada dalších nečekaných postav.

Na Shrekovi třetím pracoval tým o 350 členech. Pro účely filmu bylo navrženo přibližně 4 500 různých kostýmů, do filmu se jich ale dostalo pouze 2 500. Mimochodem, Shrek se stal tak populárním, že si vysloužil hvězdu na Hollywoodském chodníku slávy. Oficiálně mu byla udělena v roce 2010.

První a druhý díl už pravděpodobně znáte nazpaměť. Na Filmboxu teď na vás proto čeká Shrek třetí a čtvrtý.

Fotr je lotr

Zábavná americká komedie s Benem Stillerem a Robertem De Niro přináší příběh o tom, jak náročné mohou být rodinné vztahy nejen s tchyní, ale i s tchánem. Film, jehož rozpočet byl 55 milionů dolarů, si diváci tak zamilovali, že nakonec po celém světě vydělal 330 milionů dolarů.

Ben Stiller se před natáčením nemohl dočkat, až se seznámí s De Nirem. Ten se ke Stillerovi ale vždy choval nepříjemně a odměřeně. Až po natáčení vyšlo najevo, že tak trénoval svou postavu nepřístupného tchána a Stillerovi tak pomohl lépe se vcítit do jeho role.

Na Filmboxu nyní najdete jak film Fotr je lotr, tak i pokračování Jeho fotr, to je lotr!

Tiché místo

Tiché místo je horor z roku 2018. John Krasinski tvoří pár s manželkou Emily Bluntovou jak ve filmu, tak i v reálném životě, a možná vás na chvíli donutí zavzpomínat na éru němých filmů. Na zemi se totiž pohybují slepá vražedná monstra a pokud je vám život milý, nesmíte vydat ani hlásek.

Scénář původně obsahoval jednu jedinou mluvenou větu. Nakonec se jich do filmu dostalo celkem 25, prvních vyřčených slov se ale nedočkáte dříve než po celých 38 minutách filmu. Ačkoli diváci do kin přinesly slušné tržby za lístky, majitele kin snímek moc netěšil. Kvůli tomu, že je téměř celý potichu, si totiž lidé nekupovali popcorn a další svačinky, aby nerušili ostatní diváky.

Druhý díl uvidíte doufejme už toto léto i v českých kinech.

Zmizelá

Zmizelá vypráví neobvyklý příběh zdánlivě idylické dvojice manželů (Ben Affleck, Rosamund Pike), do které zasáhne nečekaná událost. Manželka jednoho zde záhadně zmizí, nikdo netuší proč a kam. Hlavním podezřelým se automaticky stává manžel, během vyšetřovaní se ovšem dočkáme několika nečekaných překvapení. 

Film vznikl podle stejnojmenné knihy od Gillian Flynn a natočil ho ostřílený hollywoodský režisér David Fincher, známý mnoha podobnými thrillery (Sedm, Úkryt, Hra). Fincher je známý jako jeden z největších pedantů a dříčů mezi hollywoodskými režiséry a každou scénu natáčí tak dlouho, než je podle něj zkrátka perfektní. Během 100 dní natáčení tak nasbírali přes 500 hodin záběrů Zmizelé, ze kterých vznikl dvou a půl hodinový film.

Už na nové přírůstky máte chuť? Pusťte si je hned díky půjčovně Filmbox OD, která je k dispozici buď s balíčkem Filmbox Premium, který si ke své Vodafone TV můžete přikoupit za 99 Kč měsíčně k tarifům Klasik a Komfort a nebo automaticky stejně jako všechny kanály Filmbox pro majitelé tarifu Komplet.

Ovládání hlasem aneb když televize udělá, co jí poručíte

Přepínáte mezi hromadou kanálů a stále nenacházíte ten pravý? Máte občas pocit, že vás televize neposlouchá? Tahle frustrace je u konce. Vodafone TV je připravena splnit vaše přání, stačí vyslovit rozkaz. Pořadí programů a funkce jednotlivých tlačítek na ovladači tak konečně můžete vypustit z hlavy.

Vyberte si TV tarif

TV Klasik

Oblíbené české programy doplněné o praktické video funkce.

150 Kč měsíčně

 • 40+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání

TV Komfort

Pestrá kolekce programů různých žánrů, z toho více než polovina v HD kvalitě.

302 Kč měsíčně

 • 70+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
Doporučujeme

TV Komplet

Nabídka všech programů, včetně prémiových, za skvělou cenu.

601 Kč měsíčně

 • 100+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
 • HBO a HBO GO v ceně

TV Klasik

Vaše oblíbené české programy doplněné o praktické video funkce.

299 Kč měsíčně

Koupit

 • 40+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání

TV Komfort

Pestrá kolekce programů různých žánrů, z toho více než polovina v HD kvalitě.

499 Kč měsíčně

Koupit

 • 70+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
Doporučujeme

TV Komplet

Nabídka všech programů, včetně prémiových, za skvělou cenu.

899 Kč měsíčně

Koupit

 • 100+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
 • HBO a HBO GO v ceně

V ceně je již započítáno 70 Kč za pronájem set-top boxu. V případě nákupu prémiového set-top-boxu příplatek 50 Kč.

Televize plná vychytávek

Jak rychlý internet potřebuji pro Vodafone TV?

Jak získat zvýhodněnou cenu Vodafone TV?

Jaká je cena za set-top box?

Jak Vodafone TV zapojím a potřebuji set-top box?

Kde najdu další podrobné informace?

Jaké jsou možnosti členství pro Netflix?

Už jen jeden krok

Odešlete nám svůj výběr a nechte na sebe kontakt. Zavoláme vám a objednávku společně dokončíme.

Zítra se ozvemeKliknutím na „Objednat“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou.
Více o ochraně soukromí