Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek

Tarif Red+ 40 GB

Zabavte celou rodinu, s tarifem Red+ na to máte 40 GB navíc.

Užijte si tarif, který od jiného operátora nezískáte

 • Limitovaná nabídka: sleva 4000 Kč na telefon nebo tablet k tarifu Red+ 40 GB.
 • Výdaje celé rodiny máte pod kontrolou na jednom účtu.
 • Tip: Pořiďte si i Wi-Fi síť na doma a na chatu s 50% slevou.

Red+

Základní rodinný tarif

Neomezené volání
do všech sítí pro 4 členy rodiny

Neomezené SMS
do všech sítí pro 4 členy rodiny

2 GB
měsíční data sdílená mezi členy

Red+ 10 GB

Nový rodinný tarif 
VELKOU porcí dat

Neomezené volání
do všech sítí pro 4 členy rodiny

Neomezené SMS
do všech sítí pro 4 členy rodiny

12 GB 
měsíční data sdílená mezi členy

Red+ 40 GB

Nový rodinný tarif
OBROVSKOU porcí dat

Speciální nabídka

Neomezené volání
do všech sítí pro 4 členy rodiny

Neomezené SMS
do všech sítí pro 4 členy rodiny

42 GB
měsíční data sdílená mezi členy

Nabídka platí pro stávající i nové zákazníky. Detail tarifu

Zavolejte nám ikona

Potřebujete poradit?

Nechte nám na sebe číslo. Ještě dnes vám zavoláme a pomůžeme vám.


Chcete poradit s nákupem? Využijte našeho specialistu

Přes videochat vám pomůže s výběrem, takže pro dobrou radu už nemusíte chodit do prodejny.

Vybrat specialistu

Milujte se a spojte se.
Bez počítání dat

Buďte o Vánocích v kontaktu se svými blízkými a na pohádky koukejte třeba non-stop. Nadělujeme vám totiž Social a Video Pass až do konce ledna zdarma.


Zajímá mě to

30denní záruka
spokojenosti.

S námi se nespálíte. 30denní záruku spokojenosti automaticky získáte jak na nový tarif, tak na telefon, tablet nebo modem, který jste si pořídili za zvýhodněnou cenu nebo na splátky spolu s ním. Ať už v našem eShopu nebo v prodejně Vodafone. Během této doby můžete nepoškozené zboží vrátit bez údání důvodu, v případě tarifu pak bez sankce odstoupit od smlouvy.

Na zbytek produktů (např. zařízení objednané samostatně bez tarifu) se vztahuje zákonná 14denní lhůta na vrácení zboží z eShopu. Ta platí samozřejmě i v případě vyzvednutí online objednávky v naší prodejně.

Sleva 4000 Kč na telefon
k rodinnému tarifu.

Přihoďte si v košíku k tarifu nový telefon nebo tablet se slevou. Při pořízení Red+ v eShopu vám nové zařízení zlevníme o 3000 Kč, při objednání Red+ 40 GB dokonce o 4000 Kč. Neváhejte, nabídka je limitovaná.

Slevu získáte, když si tarif aktivujete na novém čísle nebo na přeneseném čísle od jiného operátora. Na čísle od Vodafonu vám slevu poskytneme, když zároveň uzavřete nebo prodloužíte svou smlouvu. Prodloužení smlouvy je možné ve chvíli, kdy do jejího vypršení zbývá méně než 10 měsíců.

Vyzvednutí v prodejně
již dnes.

Objednejte do 14:00 a vše pro vás budeme mít nachystáno ještě dnes ve vámi vybrané prodejně. Vždy prosím počkejte, až vám pošleme potvrzující SMS o možném vyzvednutí. Nezapomeňte si vzít občanský průkaz a druhý doklad totožnosti a je to. Více informací nejen o doručování najdete v sekci Vše o nákupu v eShopu.

Doručení zdarma
do 2 pracovních dnů.

Vaši objednávku vám doručíme zdarma do 2 pracovních dnů Českou poštou nebo kurýrní službou.
Více informací nejen o doručování najdete v sekci Vše o nákupu v eShopu.

Výhodný internet doma i na chatě k rodinnému tarifu

Varianty

K rodinnému tarifu si můžete pořídit vlastní Wi-Fi síť. Modem jednoduše zapojíte do zásuvky a hned může surfovat celá rodina. Stačí si vybrat, zda chcete rychlejší variantu s více daty, nebo vám bude stačit základní varianta.

Připojení bez kabelu Naplno

Rychlejší a více dat
 • Obsahuje 60 GB dat
 • Stahování 8 Mb/s
 • Odesílání 4 Mb/s
554 Kč 277 Kč
měsíčně

Připojení bez kabelu

Bez měsíčního poplatku
 • Obsahuje 30 GB dat
 • Stahování 4 Mb/s
 • Odesílání 2 Mb/s
399 Kč 0 Kč
měsíčně

Připojení bez kabelu získáte, na jak dlouhou dobu chcete, Připojení bez kabelu Naplno je se smlouvou na 24 měsíců. Ceny jsou včetně DPH.

Jak se připojit?

Internet zprovozníte snadno a rychle bez pomoci technika. Koukněte na video.

Jaké má modem parametry?

Wi-Fi modem Huawei LTE CPE B310 je zařízení, které kromě modemu obsahuje celou domácí bránu, včetně směrovače a firewallu. Podporuje všechny technologie a pásma, na kterých běží náš 4G LTE i 3G internet. Zařízení je přenosné, můžete jej zapojit do zásuvky doma, na chatě nebo třeba v kanceláři.

K modemu můžete připojit až 32 zařízení přes Wi-Fi v různých místnostech, další 1 přístroj ethernetovým kabelem.

Modem lze jednoduše a pohodlně spravovat jak přes mobilní aplikaci Huawei HiLink, která je dostupná pro operační systémy Android i iOS, tak přes webové rozhraní.

Technické specifikace
Rozměr: 126 x 181 x 36 mm
Hmotnost: 226 g
Standardy Wi-Fi: 802.11 b/g/n
Podpora externí antény
Obsah balení: modem, ethernetový kabel, napájecí adaptér, manuál k připojení (zvládnete sami bez pomoci technika)

Uživatelskou příručku a další informace k modemu Huawei LTE CPE B310 naleznete v Centru péče.

Kde se všude připojíte?

Kde se připojíte

Vezměte si Připojení bez kabelu tam, kde ho právě potřebujete. 4G LTE Internetem jsme pokryli už 99 % obyvatel.

 Tady máme pokryto. Stejně jako na většině území ČR, i tady si 4G LTE internet opravdu užijete.
 Je nám líto, ale pro Připojení bez kabelu tady nejsou vhodné podmínky.
 Na tomto místě může připojení kolísat. Při objednávce v eShopu proto doporučujeme zvolit osobní vyzvednutí v prodejně, kde vám kromě odborné rady můžeme nabídnout i externí anténu pro zesílení signálu. Pokud problém nevyřešíme a připojení bude nestabilní, smlouvu můžete v rámci 30denní záruky spokojenosti vypovědět. Peníze zaplacené za modem vám vrátíme zpět.
 Mrzí nás to, na tomto místě Připojení bez kabelu nevyužijete, protože tu nechytíte dostatečně rychlý internet.

Podrobnější informace

Níže najdete nejčastější otázky k Připojení bez kabelu.

Jaký má datový limit Připojení bez kabelu Naplno?

K dispozici máte měsíční datový objem 60 GB, a ten zvládne obvykle bez problému pokrýt potřeby běžné domácnosti. Pro lepší představu, kolik dat přibližně měsíčně spotřebujete, můžete využít naši Datovou kalkulačku.

Pokud svůj měsíční objem 60 GB vyčerpáte, poběží internet dál plnou rychlostí a datový objem vám budeme automaticky navyšovat po 5 GB za výhodnou cenu 49 Kč. O čerpání dat i každém navýšení vás budeme samozřejmě informovat SMSkou na kontaktní telefonní číslo. Své čerpání také můžete sledovat v Můj Vodafone.

Vše máte navíc stále pod kontrolou díky nové službě DataLimit. V základu je DataLimit nastaven na 10 automatických dokupů a po jejich vyčerpání vaše připojení zastavíme. Limit počtu automatických dokupů můžete sami libovolně nastavovat nebo měnit v samoobsluze Můj Vodafone. Nemusíte se tedy obávat vysoké platby za internet.

Jaký má datový limit Připojení bez kabelu?

K dispozici máte měsíční datový limit 30 GB, který dokáže plně pokrýt potřeby většiny běžných uživatelů. Pokud používáte internet především k prohlížení webových stránek a sociálních sítí, vyřizování emailů a internetovému volání (Skype, Google Hangouts apod.), můžete jej využívat stejně jako jste byli zvyklí s pevným připojením. Pro lepší představu, kolik dat měsíčně spotřebujete, využijte naši Datovou kalkulačku. Po překročení datového limitu 30 GB budete pokračovat v surfování rychlostí 256 kbit/s, za které samozřejmě nebudete platit nic navíc. Čerpání datového limitu si můžete kontrolovat v Můj Vodafone.

Bude mi stačit rychlost připojení?

Poskytované rychlosti vám určitě busou stačit jak na běžné surfování, tak i na skypování, hraní her nebo sledování videí. Pro představu, videohovor přes Skype zpravidla vyžaduje rychlost okolo 600 kbit/s, pohodlné sledování videa na YouTube ve vysoké kvalitě jen kolem 3 Mbit/s.

Věděli jste, že síť Vodafone je podle nezávislých testů opakovaně nejlepší v celé České republice? Určitě vás nezklame ani na chatě.

Jaké jsou základní parametry Wi-Fi modemu?

Wi-Fi modem Huawei LTE CPE B310 kromě modemu samotného obsahuje i celou domácí bránu, včetně směrovače a firewallu. Podporuje všechny technologie a pásma, na kterých běhá náš 4G LTE i 3G internet. Zařízení je přenosné, můžete ho zapojit do zásuvky doma, na chatě nebo kdekoliv jinde.

K modemu můžete přes Wi-Fi připojit až 32 zařízení v různých místnostech, a 1 další napevno ethernetovým kabelem přímo do modemu.

Technické specifikace 
Rozměr: 126 x 181 x 36 mm 
Hmotnost: 226 g 
Standardy Wi-Fi: 802.11 b/g/n 
Podpora externí antény 
Obsah balení: modem, ethernetový kabel, napájecí adaptér a manuál k připojení (zvládnete snadno sami bez pomoci technika).

Uživatelskou příručku a další informace k modemu Huawei LTE CPE B310 najdete v Centru péče.

Často kladené otázky

Detail tarifů Red+, Red+ 10 GB a Red+ 40 GB

Volání, SMS a MMS

 • Voláte zcela neomezeně. Do všech pevných i mobilních sítí v ČR.
 • SMS posíláte rovněž neomezeně do všech mobilních sítí v ČR. Cena SMS na pevnou linku je 5,45 Kč.
 • MMS zpráva stojí 4,54 Kč do jakékoli sítě v ČR.
 • Volání na zvláštní služby mohou být účtována, detaily najdete v Centru péče.

Sdílený mobilní internet

 • Datový balíček sdílíte mezi sebou. Měsíční objem tak čerpáte společně. SMSkou vás budeme informovat při dosažení 75 %, 90 % a 100 % datového objemu.
 • Díky službě DataLimit si datový objem můžete kdykoli snadno rozdělit mezi jednotlivá čísla a sledovat jeho čerpání přímo v Můj Vodafone. Pokud si datový objem pro jednotlivá čísla nenastavíte, nevadí. Všichni členové rodiny budou data čerpat společně a toho, kdo potřebuje čerpat víc, neblokuje žádný individuální limit.

Navýšení datového balíčku

 • Tarify Red+, Red+ 10 GB a Red+ 40 GB mají nastavené automatické navyšování dat po vyčerpání základního datového objemu. Můžete si tak užívat naši plnou přenosovou rychlost. Za každých započatých 250 MB zaplatíte 99 Kč. Účtování dalších dat si můžete kdykoli zdarma nastavit nebo vypnout, například v Můj Vodafone. Díky službě DataLimit budete mít své čerpání vždy pod kontrolou a v okamžiku, kdy dosáhnete zadaného limitu (počtu dokupů), přestane internet ve vašem zařízení fungovat. 
 • Když vám datový balíček často nebude stačit, můžete si jej navýšit rovnou o 1 GB (199 Kč), 2 GB (399 Kč) nebo rovnou 4 GB (799 Kč) díky službě Zvětšení datového balíčku. Vše pohodlně a zdarma nastavíte po aktivaci tarifu v Můj Vodafone.

Kolik stojí roaming a volání do zahraničí?

 • Volání do zahraničí: Ceny volání do zahraničí se liší podle toho, do které země voláte. Pokud často voláte do jednoho konkrétního státu, můžete si aktivovat zvýhodněný balíček My Country. Více informací, kompletní nabídku a ceník najdete na stránkách volání do zahraničí.
 • Roaming v EU: V EU, Lichtenštejnsku, Norsku a na Islandu (tedy zóna 1) jste úplně jako doma. Jednoduše křížem krážem Evropou využíváte svůj domácí tarif včetně dat bez roamingového poplatku.
 • Roaming ve světě: V mnoha zemích zbytku světa (zóna 2 a 3), můžete díky přednastavené službě Roaming na den volat, SMSkovat a využívat 100 MB denně z vašeho domácího tarifu za poplatek 199 Kč/24 hod. Nastavení si ale můžete kdykoliv změnit a platit jen za spotřebované jednotky. Více informací a kompletní nabídku najdete na stránkách roamingu.

Pro koho je tarif určen a můžeme jej využívat třeba jen ve třech?

Rodinné řešení Red+ je určeno nefiremním zákazníkům. Do své skupiny můžete přiřadit jak členy rodiny, tak své blízké.

Tarif vyjde nejvýhodněji, pokud jste čtyři. Klidně si jej ale můžete pořídit i ve dvou nebo ve třech, zbývající čísla můžete do skupiny zdarma přidat kdykoli později.

TIP: Jste firemní zákazník? S Business Red+ získáte navíc roamingový balíček. Více o Business Red+.

Jak tarif aktivovat na čísle od Vodafonu?

Pokud u nás již číslo máte, není problém na tarif Red+ kdykoliv přejít. Rodinný tarif vám aktivujeme místo původního. Stačí, když v košíku zvolíte možnost „Změna na čísle u Vodafonu“ a zadáte své číslo. O zbytek se postaráme my. Stejně snadno to jde při nastavování ostatních členů.

Za změnu tarifu nic nezaplatíte, pokud na daném čísle nemáte smlouvu, nebo vám do jejího konce zbývá méně než 6 měsíců. V opačném případě se na změnu tarifu může vztahovat poplatek za předčasné ukončení smlouvy. V takovém případě vám nejdříve zavoláme, situaci vysvětlíme a dohodneme se, zda chcete, abychom vaši objednávku zpracovali.

Mohu k vám přenést své současné číslo od jiného operátora?

Pokud si u nás objednáte paušální tarif, přeneseme vám vaše současné číslo zdarma od jakéhokoli operátora, ať již u něj máte paušál, nebo předplacenou kartu.

 • V košíku zadáte telefonní číslo, které chcete přenést, a také číslo výpovědi opouštěného operátora (ČVOP). To vám operátor poskytne ve chvíli, kdy dáte výpověď. Poté stačí zvolit datum, ke kterému si přejete číslo přenést do naší sítě. Své číslo u nás můžete mít již za 5 dní.
 • Objednávku lze dokončit i bez ČVOP. Spolu s požadovaným datem přenosu do naší sítě jej zadáte později přes tuto webovou stránku. Odkaz na ni vám pošleme také v e-mailu spolu s potvrzením objednávky.

Máte-li k přenosu čísla nějaké nejasnosti, mrkněte do Centra péče.

Jak získám nové číslo?

Je to velmi jednoduché. Stačí si tarif vložit do košíku a objednávku dokončit. Nové číslo vám přidělíme a budete jej mít napsané na SIM kartě, kterou od nás dostanete. Nové číslo si jednoduše aktivujete po převzetí zásilky zavoláním na *77, služby se vám začnou účtovat ode dne aktivace. Při převzetí v prodejně vám prodejce kartu rovnou aktivuje.

Mohu si tarify pořídit i bez smlouvy?

Bez smlouvy si můžete pořídit pouze základní variantu tarifu Red+ s 2 GB sdílených dat. Cena bez závazku je 1873 Kč. Požadovanou variantu si zvolíte v košíku.

Tarif Red+ 10 GB a Red+ 40 GB lze koupit pouze se smlouvou.

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Potřebujete další informace? Najdete je v sekci Vše o nákupu v eShopu.

Pomohly vám informace na této stránce?