Vodafone
nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Bezdrátová bluetooth sluchátka

Jsou určeny pro ty, kteří rádi dělají venkovní sporty a pracují bez jakýchkoliv překážek.

Aktuální cena: 417 Kč

Koupit příslušenství

K vyzvednutí ve 40 prodejnách nebo k odeslání

Dostupné ve 40 prodejnách

Při objednání v pracovní dny do 14:00 bude vaše zásilka připravena k vyzvednutí ještě ten den. Vždy prosím nejprve počkejte na potvrzující SMS, že si pro svou objednávku můžete přijít. Nezapomeňte si vzít občanský průkaz a druhý doklad totožnosti a je to. Rezervace je platná 3 kalendářní dny ode dne následujícího po objednání.

wgbezslblb85642

Telefonujte nebo poslouchejte hudbu s Wireless Stereo sluchátky navrženými přesně pro vás. V ovladači je zabudován kvalitní mikrofon s redukcí okolního hluku, takže nic nebrání tomu, abyste mohli kvalitně a pohodlně telefonovat, aniž byste museli telefon vytahovat z kapsy. Stačí je přes bluetooth spojit s vaším telefonem. Díky háčku kolem ucha drží sluchátka výborně při práci, na výletech nebo i při náročném tréninku. Jediným tlačítkem můžete přijímat, odmítat i ukončovat hovory. Funkce vytáčení posledního volaného čísla.

Často kladené otázky

Platí doprava zdarma i na příslušenství?

Pokud je součástí objednávky alespoň jedna SIM karta, telefon, tablet nebo modem, je doprava zdarma. Zároveň když si objednáte samotné příslušenství v hodnotě 1000 Kč nebo více, doprava bude rovněž zdarma. V ostatních případech za doručení zaplatíte 80 Kč. Zboží vám dopravíme Českou poštou, u některých typů objednávek (SIM karty, telefony na splátky) lze využít i dopravu kurýrem MUFF.

Kdy je doručení zdarma?

Dopravu u nás máte vždy zdarma. Zboží vám dopravíme Českou poštou, u některých typů objednávek (SIM karty, telefony na splátky) lze využít i dopravu kurýrní službou Muff.

Mohu si objednávku vyzvednout v prodejně?

Příslušenství si také můžete zdarma vyzvednout v prodejně, kde je právě skladem. Stačí si vybranou pobočku zvolit při objednávce v eShopu. Kompletní informace o vyzvednutí a dopravě najdete v sekci Vše o nákupu v eShopu.