Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus

Wi-Fi síť na doma i na chatu

Vytvořte si Wi-Fi síť vždy tam, kde jste vy. Vylepšili jsme pro vás Připojení bez kabelu.

Speciální nabídka pro vás

Pouze zákazníkům s rodinným tarifem Red+ nabízíme Připojení bez kabelu Naplno za nejvýhodnější cenu a modem za symbolickou korunu.

Datový tarif

Připojení bez kabelu Naplno

Nový a ještě lepší

Zdvojnásobili jsme datový objem za stejnou cenu. Užijte si naplno 60 GB dat, kdekoliv potřebujete!
Stahování 8 Mbit/s, nahrávání 4 Mbit/s. 

Wi-Fi modem

Huawei LTE CPE B310

Připojte až 33 zařízení najednou.
Bez složité instalace a nastavení.

Objednat

K vyzvednutí ve 22 prodejnách nebo k odeslání

Dostupné ve 22 prodejnách

Při objednání v pracovní dny do 14:00 bude vaše zásilka k vyzvednutí ještě ten den. Vždy prosím počkejte, až vám pošleme potvrzující SMS. Rezervace je platná 3 kalendářní dny ode dne následujícího po objednání.

Tarif lze koupit pouze s modemem. Ceny jsou včetně DPH a se smlouvou na 24 měsíců. Zobrazit ceny bez smlouvy.

Zavolejte nám ikona
Zavolejte nám ikona

Potřebujete poradit s nákupem?

Nechte nám na sebe číslo. Do 30 minut vám zavoláme a objednávku vyřídíme.

Kliknutím na „Zavolejte mi“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou.
Více o ochraně soukromí

30denní záruka
spokojenosti.

S námi se nespálíte. 30denní záruku spokojenosti automaticky získáte jak na nový tarif, tak na telefon, tablet nebo modem, který jste si pořídili za zvýhodněnou cenu nebo na splátky spolu s ním. Ať už v našem eShopu nebo v prodejně Vodafone. Během této doby můžete nepoškozené zboží vrátit bez údání důvodu, v případě tarifu pak bez sankce odstoupit od smlouvy.

Na zbytek produktů (např. zařízení objednané samostatně bez tarifu) se vztahuje zákonná 14denní lhůta na vrácení zboží z eShopu. Ta platí samozřejmě i v případě vyzvednutí online objednávky v naší prodejně.

Doručení zdarma
do 4 pracovních dnů.

Vaši objednávku vám doručíme zdarma do 4 pracovních dnů Českou poštou nebo kurýrní službou.
Více informací nejen o doručování najdete v sekci Vše o nákupu v eShopu.

Kde se připojíte

Zadejte adresu a ověřte si, zda bude Připojení bez kabelu frčet i u vás.

 Tady máme pokryto. Stejně jako na většině území ČR, i tady si 4G LTE internet opravdu užijete.
 Je nám líto, ale pro Připojení bez kabelu tady nejsou vhodné podmínky.
 Na tomto místě může připojení kolísat. Při objednávce v eShopu proto doporučujeme zvolit osobní vyzvednutí v prodejně, kde vám kromě odborné rady můžeme nabídnout i externí anténu pro zesílení signálu. Pokud problém nevyřešíme a připojení bude nestabilní, smlouvu můžete v rámci 30denní záruky spokojenosti vypovědět. Peníze zaplacené za modem vám vrátíme zpět.
 Mrzí nás to, na tomto místě Připojení bez kabelu nevyužijete, protože tu nechytíte dostatečně rychlý internet.

Jak se připojíte

Bezdrátový internet zprovozníte snadno a rychle bez pomoci technika. Koukněte na video.

Otázky a odpovědi

Jak je to s datovým objemem v rámci tarifu?

K dispozici máte měsíční datový objem 60 GB, a ten zvládne obvykle bez problému pokrýt potřeby běžné domácnosti. Pro lepší představu, kolik dat přibližně měsíčně spotřebujete, můžete využít naši Datovou kalkulačku.

Co se stane, když data vyčerpám?

Pokud svůj měsíční objem 60 GB vyčerpáte, poběží internet dál plnou rychlostí a datový objem vám budeme automaticky navyšovat po 5 GB za výhodnou cenu 49 Kč. O čerpání dat i každém navýšení vás budeme samozřejmě informovat SMSkou na kontaktní telefonní číslo. Své čerpání také můžete sledovat v Můj Vodafone.

Vše máte navíc stále pod kontrolou díky nové službě DataLimit. V základu je DataLimit nastaven na 10 automatických dokupů a po jejich vyčerpání vaše připojení zastavíme. Limit počtu automatických dokupů můžete sami libovolně nastavovat nebo měnit v samoobsluze Můj Vodafone. Nemusíte se tedy obávat vysoké platby za internet.

Bude mi stačit rychlost připojení?

Rychlost 8 Mbit/s pro stahování a 4 Mbit/s pro nahrávání vám bude určitě stačit jak na běžné surfování, tak i na skypování, hraní her nebo sledování videí. Pro představu, videohovor přes Skype zpravidla vyžaduje rychlost okolo 600 kbit/s, pohodlné sledování videa na YouTube ve vysoké kvalitě jen kolem 3 Mbit/s.

Věděli jste, že síť Vodafone je podle nezávislých testů opakovaně nejlepší v celé České republice? Určitě vás nezklame ani na chatě.

Jaký je rozdíl mezi Připojením bez kabelu Naplno a ostatními datovými tarify?

Díky Připojení bez kabelu Naplno si jednoduše bez cizí pomoci vytvoříte vlastní Wi-Fi síť, do které můžete připojit až 33 zařízení. Výhodou je, že Wi-Fi modem s Připojením bez kabelu Naplno můžete použít nejen doma, ale klidně si ho vzít s sebou třeba na chatu nebo do kanceláře. Tam ho stačí jednoduše zapojit do elektřiny.

Dále v naší nabídce najdete další 3 typy datových tarifů:

  • pevný internet pro připojení vzduchem nebo přes telefonní přípojku pevné sítě,
  • mobilní internet pro připojení notebooku či tabletu (SIM kartu vložíte přímo do tabletu nebo připojíte notebook za pomoci USB modemu),
  • a internet pro surfování v telefonu (datový balíček si aktivujete na čísle, které používáte i pro volání a SMS).

Jaké jsou základní parametry Wi-Fi modemu?

Wi-Fi modem Huawei LTE CPE B310 kromě modemu samotného obsahuje i celou domácí bránu, včetně směrovače a firewallu. Podporuje všechny technologie a pásma, na kterých běhá náš 4G LTE i 3G internet. Zařízení je přenosné, můžete ho zapojit do zásuvky doma, na chatě nebo kdekoliv jinde.

K modemu můžete přes Wi-Fi připojit až 32 zařízení v různých místnostech, a 1 další napevno ethernetovým kabelem přímo do modemu.

Technické specifikace 
Rozměr: 126 x 181 x 36 mm 
Hmotnost: 226 g 
Standardy Wi-Fi: 802.11 b/g/n 
Podpora externí antény 
Obsah balení: modem, ethernetový kabel, napájecí adaptér a manuál k připojení (zvládnete snadno sami bez pomoci technika).

Uživatelskou příručku a další informace k modemu Huawei LTE CPE B310 najdete v Centru péče .

Mohu si bezdrátový internet nezávazně vyzkoušet?

Samozřejmě. Věříme, že budete spokojeni, proto vám dáváme 30 dnů na rozmyšlenou a případné vrácení modemu a odstoupení od smlouvy. Zboží můžete vrátit bez udání důvodu, a to osobně v prodejně nebo prostřednictvím České pošty.

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Potřebujete další informace? Najdete je v sekci Vše o nákupu v eShopu.