Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Podmínky služby Odblokování expres

  • Služba Odblokování expres je určena zákazníkům Vodafone s platební metodou Vyúčtování, kteří nevyužívají služby OneNet, a u kterých došlo k blokaci služeb z důvodu pozdní úhrady Vyúčtování.
  • Služba Odblokování expres umožňuje okamžité odblokování služeb a je dostupná ve všech prodejnách Vodafone.
  • Službu Odblokování expres je možné využít pouze po úhradě dluhu (splatného Vyúčtování) či jeho části v prodejně Vodafone (služba Platba expres) a pouze v případě, že celková dlužná částka na vybraném zákaznickém účtu nebude vyšší než 120Kč včetně DPH.
  • Jednorázový poplatek za využití služby Odblokování expres činí 50Kč včetně DPH a je potřeba jej uhradit při využití služby.
  • Jednorázový poplatek za využití služby Odblokování expres je možné hradit hotově nebo platební kartou.
  • V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb, platný Ceník a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.
  • Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s., se sídlem náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5, IČO 25788001 (a její síť, produkty a služby).
  • Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky této služby s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
  • Tyto podmínky nabývají účinnosti dne 1.10.2020.