Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Přineste svůj nepotřebný telefon a získejte slevu na nový až 2.000 Kč

PRO KOHO JSME NABÍDKU PŘIPRAVILI

Nabídku „Přineste svůj nepotřebný telefon a získejte slevu na nový až 2.000 Kč" (dále jen „Nabídka") jsme připravili pro nové i stávající zákazníky, kteří přinesou a odevzdají svůj nepotřebný telefon (včetně baterie) na jakékoli prodejně Vodafone.

JAK NABÍDKA FUNGUJE A JAK JI ZÍSKAT

Stačí, když v období od 15. 11. 2021 do 29. 11. 2021 přijdete na prodejnu Vodafone, přinesete a odevzdáte svůj nepotřebný telefon. Vodafone za vás nepotřebný telefon odborně zrecykluje.

Pokud se rozhodnete si pořídit telefon nový, můžete na něj získat slevu až do výše 2.000 Kč. A to bez nutnosti pořídit si u Vodafonu jakoukoliv službu nebo podepsat jakoukoliv smlouvu se závazkem na dobu určitou.

Slevu 500 Kč získáte, pokud standardní cena vašeho nově vybraného telefonu nepřesáhne hodnotu 10.000 Kč vč. DPH. Při pořízení telefonu Samsung Galaxy A12 dostanete slevu 1.000 Kč.

Slevu 1000 Kč získáte, jestli vaše nová hračka stojí více než 10.000 Kč vč. DPH. Při pořízení telefonu Samsung Galaxy A52s 5G dostanete dokonce slevu 2.000 Kč.

Za každý nepotřebný telefon, který v naší prodejně odevzdáte, lze získat pouze jednu slevu. Slevy není možné sčítat. Tato akce není kombinovatelná s dalšími nabídkami a akcemi se slevou na chytré telefony.

NA CO MŮŽETE SLEVU UPLATNIT
Slevu můžete využít na všechny chytré telefony, které máme v aktuální nabídce.

KDE A KDY SI NABÍDKU POŘÍDÍTE?

Odevzdat nepotřebný telefon a získat slevu lze osobně na jakékoli prodejně, a to v období od 15. 11. 2021 do 29. 11. 2021. Vyberte si prodejnu, která vám je nejbližší. Seznam prodejen najdete zde: Prodejny Vodafone - Vodafone.cz

SPOLEČNÁ USTANOVENÍ

1. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, podmínky služeb, podmínky výše uvedených tarifů a služeb, platný ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách vodafone.cz.

2. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s. (a její síť, produkty a služby) se sídlem náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5, IČ 25788001.

3. Vyhrazujeme si právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit tyto podmínky, s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.

Tyto podmínky nabývají účinnosti dne 15. 11. 2021.