Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Podmínky nabídky předplatného Netflix Standard na 3 měsíce jako dárek

Podmínky nabídky předplatného Netflix Standard na 3 měsíce jako dárek poskytovaný ke službě Vodafone TV společností Vodafone Czech Republic a. s. se sídlem náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5, IČO: 257 88 001, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, sp. zn. B 6064 (dále jen „Vodafone“ nebo „Poskytovatel“)

1. Popis a podmínky využití Nabídky

 1. Nabídku předplatného Netflix Standard na 3 měsíce jako dárek (dále jen „Nabídka“) poskytovaný ke službě Vodafone TV může využít nový nebo stávající zákazník, který si pořídí nově službu Vodafone TV se základními balíčky Klasik, Komfort nebo Komplet
 2. Nabídka se vztahuje na předplatné Netflix Standard, se kterým lze přehrávat TV pořady a filmy na Netflixu na dvou zařízeních zároveň a ve vysokém rozlišení (HD), pokud je k dispozici. Předplatné umožňuje stahovat pořady do dvou telefonů nebo tabletů, stahování však podléhá pravidlům stahování stanoveným Netflixem.
 3. K obsahu služby Netflix lze přistupovat prostřednictvím aplikace, která je dostupná ve Vodafone TV, ale i na dalších zařízeních kompatibilních s Netflix, vyspecifikovaných na odkazu: https://devices.netflix.com/cz.
 4. V případě, že si zákazník aktivuje jiný druh předplatného Netflix než Standard nebo předplatné v průběhu trvání Nabídky změní, nebo pokud Netflix změní ceny předplatného, délka Nabídky se automaticky adekvátně upraví dle finanční hodnoty nového předplatného (např. pokud je hodnota nově vybraného předplatného Netflix vyšší než hodnota předplatného Netflix Standard, délka nabídky se adekvátně zkrátí).
 5. Nabídka v rámci Vodafone TV je platná pro období od 1. 2. 2021 – 31. 3. 2021 a nejpozději musí být aktivována do 18. 4. 2021.

2. Aktivace Nabídky

 1. Nabídku je nutné aktivovat na speciální webové stránce, na kterou se dostanete skrze promo banner v aplikaci Můj Vodafone.
  1. V případě, že jste nový uživatel služby Netflix, je nutné na speciální webové stránce provést registraci a zvolit platební metodu.
  2. V případě, že jste stávající uživatel služby Netflix, je nutné na speciální webové stránce pro získání Nabídky aktivovat voucher.
 2. Nabídku můžete využívat po dobu 3 následujících kalendářních měsíců ode dne aktivace. Vždy záleží na tom, k jakému datu proběhla aktivace voucheru na speciální webové stránce.
 3. Po vypršení doby trvání Nabídky bude služba Netflix zpoplatněna dle standardního ceníku společnosti Netflix (https://help.netflix.com/cs).

3. Úhrada

Po vypršení Nabídky bude služba Netflix automaticky měsíčně zpoplatněna a bude účtována platební metodou, kterou jste si vybrali při registraci služby Netflix.

Dostupné platební metody: Vyúčtování na faktuře od Vodafonu (odkaz M-Platby), Kreditní a debetní karty, Předplacené karty, PayPal.

4. Výhrady a odpovědnost Poskytovatele

 1. Vodafone nese odpovědnost pouze za umožnění přístupu k aplikaci Netflix prostřednictvím Vodafone TV zařízení (set-top-boxu).
 2. Dodávání samotného Obsahu prostřednictvím aplikace Netflix poskytuje třetí strana (Poskytovatel Obsahu) podle příslušných podmínek třetí strany, a Vodafone nepřijímá žádnou odpovědnost za funkčnost Obsahu a/nebo za kvalitu příslušného Obsahu. Uživatel se zavazuje dodržovat podmínky společnosti Netflix, které jsou dostupné zde: https://help.netflix.com/legal/termsofuse.

5. Ostatní ujednání

 1. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv, i bez uvedení důvodu, omezit, ukončit nebo změnit podmínky této Nabídky, a to s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
 2. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, podmínky služby Vodafone TV, platný Ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.
 3. Nabídku není možné směnit, prodat, převést ani vyměnit za hotovost či jiné zboží a služby.
 4. Na přístup a používání služby Netflix se vztahují podmínky používání služby Netflix (https://help.netflix.com/cz/legal/termsofuse).
 5. Tyto podmínky nabývají účinnosti dne 1. 2. 2021.