Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Podmínky nabídky „Sluchátka Apple AirPods 3. generace (2021) za 1 Kč k #jetovtobě“

PRO KOHO JSME NABÍDKU PŘIPRAVILI

Nabídku „Sluchátka Apple AirPods 3. generace (2021) za 1 Kč k #jetovtobě“ (dále jen „Nabídka“) jsme připravili pro nové zákazníky Vodafonu, kteří splní podmínky uvedené níže.

JAK NABÍDKA FUNGUJE A JAK JI ZÍSKAT

Při pořízení tarifu #jetovtobě Super+ nebo #jetovtobě Premium 5G na novém mobilním čísle (nebo na mobilním čísle přeneseném do sítě Vodafone), a současném uzavření smlouvy na 24 měsíců se závazkem k minimálnímu měsíčnímu plnění ve výši alespoň 590 Kč měsíčně, získá zákazník možnost zakoupit sluchátka Apple AirPods 3. generace (2021) za 1 Kč (namísto 5.001 Kč). V případě ukončení smlouvy se závazkem před uplynutím 24 měsíců, zaniká na slevu sluchátek nárok a zákazníkovi bude doúčtována poměrná část slevy na sluchátka (1/24 z částky 5.000 Kč za každý měsíc zbývající do uplynutí sjednané doby 24 měsíců). Tuto Nabídku může zákazník využít jen jednou.

Pokud je zákazník mladší 18 let, musí smlouvu se závazkem uzavřít jeho zákonný zástupce.

Tato Nabídka platí pouze pro zákazníky, kteří splňují podmínky pro aktivaci nabídky #jetovtobě Super+ nebo #jetovtobě Premium 5G+.  

Zákazník je povinen uhradit dodatečnou volací jistinu ve výši 2.000 Kč, která mu bude vrácena za podmínek uvedených v Ceníku.

KDE SI NABÍDKU POŘÍDÍTE?

Nabídku je možné ji pořídit na naší prodejně, v eShopu nebo na naší lince péče o zákazníky.  

DO KDY JE NABÍDKA PLATNÁ?

Nabídka je platná od 21. 8. 2023 do 31. 10. 2023, nebo vyprodání zásob.

SPOLEČNÁ USTANOVENÍ

V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb společnosti Vodafone, podmínky nabídky #jetovtobě, platný ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách vodafone.cz.

Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s. (a její síť, produkty a služby) se sídlem náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5, IČ 25788001.

V případě podezření na zneužití nabídky může dojít k omezení nákupu zařízení s nutností uhradit dodatečnou volací jistinu ve výši 10.000 Kč. V případě důvodného podezření na zneužití nabídky si vyhrazujeme právo neposkytnout tuto nabídku příslušnému zákazníkovi; o tom bude zákazník včas informován. 

Vyhrazujeme si právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit tyto podmínky, s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.

Tyto podmínky nabývají účinnosti dne 21. 8. 2023.